Я мовчатиму
У співавторстві з чудовою @Rousi_Rey🐒🐒 ~•~ ~•~ ~•~ ~•~ ~•~ Я мовчатиму до останнього.. Заклею скотчем рот.. Змовчу коли вбиватимеш мене безжально.. Змовчу як зробиш останній крок.. Я не прокинуся в безсонні ночі, Заклею очі, щоб не бачили біди, Бо вона ломить руки дівочі, А ті змушують мене мовчки йти. Твої очі такі бездонні.. У них не відчутно ні краплі страху, Долоні грубі і мужні, Я б в них втонула якби не ти.. Розчарував моє серце ти знову.. Звів вінок із попелу й крові.. Ти мені подарував його, як корону, Одягнувши її пізнала межі твої. У тебе дно все таки є, Я знайшла його у поглядах на смерть, Де силует у пітьмі блукає, Чекає після опівночі на чверть. Не мовчи ти серед ночі, Де блукають твої криваві очі.. Зоря не змеркла ще,на сході сонця ти плетеш колосся.. Твої губи промовляють все що хочеш.. Але рухи будуть незграбні, Ти впустиш мене, неначе пташку без крил, І твої ''пробач'' такі нахабні, Коли я плачу над безліччю своїх могил. Обіцянки, що ти давав, Були солодкою брехнею.. Все що ти казав, Було омріяним чудом.. Це був провал,я не стерпіла,вмерла.. Не змогла я жити далі,в цій брехні вічній. Ти кликав мене принцесою, Ти називав мене своїм блаженством. Але тепер я не є собою, Я є повним шаленством. Протилежністю до слова "хороша", Прохання всі чорні для мене Я твоя гірка ноша, Хоча все одразу видно без імен. Спокусливість видінь твоїх, Наяву,чарую голосом ласкавим, Хоча далеко не янгол.. Я сама темінь, Я чорна тінь. Заповзаю в душу, Рву її на частини, А потім мовчати мушу, Якщо ти виживеш надалі. Зумію я здійснити,те про що мріяла роками, Зруйную душу твою, Розтрощу на друзки я серце твоє.. Але все одно мовчати мушу, Навіть коли розбите серце моє.
2023-08-17 20:07:38
3
0
Схожі вірші
Всі
Я граю лише уві снах...
Я граю лише уві снах, Гітару, мов тебе, обіймаю, І пісня стара на вустах, Що в серці болем лунає. Я граю лише уві снах, Мелодію, давно що забута, І печаль в блакитних очах — Мій жах і муза, мій смуток. Я граю лише для тебе, Хоч знаю, що плід ти уяви, І біль губить нестерпний — Я гину, а пісня лунає... Я граю мелодію ніжну Та бігти хочеться геть, Як чую солодку я пісню: Вона нагадає про смерть... Бо вона серце зворушить І змусить згадати тебе, Ну нащо грати я мушу І палати мертвим вогнем? Поховавши, я присяглася, Що забута гітара — ось так, Бо пісня для тебе лилася... Я граю лише уві снах...
131
25
6179
وردةٌ قبِيحة
و مَا الّذي يجعلُ مصطلحُ الوردة قبِيحة؟ -مَا الّذي تنتظرهُ من وردةٍ واجهت ريَاح عاتية ؛ وتُربة قَاحلة و بتلَاتٍ منهَا قَد ترَاخت أرضًا ، مَا الّذي ستصبحهُ برأيك؟
55
10
3617