PRO
Честер Фінч
@Chester_Finch
Письменник в жанрі поезія,філософія, детектив,  літератор, майстер слова, працівник пера.
Блог Всі
Творчі труднощі
Думки вголос, Особисте
6
4
223
Книги-як повітря
Новини, Думки вголос, Питання
2
183
Книгозвіт #1
Новини, Цікаве
7
2
241
Книги Всі
Вірші Всі
"Над горизонтом"
Над горизонтом світить сонце. Чарівний цвіт очей твоїх. І вже роки проходять стрімко. Але я збережу, щасливі дні.. Над містом моїм, темрява нічна. Вже світло тут останнє догора. Тут квіти у садах вже розцвітуть під ранок. З тобою вже разом, зустрінуть цей світанок. І хвилі в морі стихнуть водночас. Спокійна гладь для тебе вже настала. І зорі в небі тобі подарували. Яскраве світло, ніжності момент.
2
0
28
"Постаті туманні"
Знову бачу вас, ви постаті туманні. Що вже мені з'являлися не раз. І бачити вас мені не гидко. Хоча зустріти вас я не бажав.. І сонце моє вже давно не світить. І ніч моя, зі мною попрощалась.. Коли в піснях писали про надію. Я будував із каменя твердиню! Ви вже забрали, сум, журбу яку я мав.. В собі тримав, та цінував щодня. Тепер веселі дні переслідують мене.. Навіщо вони мені? Ви забирайте їх! І крик душі ви поверніть негайно! Ви постаті туманні вже мої.. Тепер у снах залишилось страждати. Хоча би це, залиште ви мені.. Тепер сміюся, та радію всьому. Це так жахливо, відчуваю втому.. А де подівся страх, та каяття? Невже і це, забрали ви від мене.. Тепер залишився один з собою. Ви цього дурня, заберіть від мене! Ви постаті туманні, мені вже набридли. Коли ви віддасте страждальні дні? Я так вже жити, не хотів би.. Життя веселе, не по мні. Тепер ходжу, дарую радість. Всі навкруги, рахують що дурний.. Ви праві люди! Це моя кара! За те що справді я живий!
4
0
17
"Для неї"
Наші ніжні світанки та яскраві моменти. Все зігріють сердце моє.. І часи у неволі, я забуду напевно. Моя віра сильніша стає. На околицях міста, я знайду силует. Силует тої дівчини, що дарує мені спокій в душі. І нехай весь світ почекає.. Я знайду від тебе ключі.. На морському узбережжі ми лише двоє. І нехай зачекають усі.. Всі моменти з тобою.. Найдорожчі мені від усіх. Вечір цей пригорнув наші думки. І нехай все в минуле зникає.. Брехня ця, смуток, журба навкруги..
5
2
37