PRO
Честер Фінч
@Chester_Finch
Страждальної душі поет📖
Блог Всі
Творчість
Новини, Думки вголос, Особисте
5
127
Початок творчості
Цікаве, Думки вголос, Питання
2
1
136
Думки вголос, Особисте
2
293
Книги Всі
Вірші Всі
"Живемо чи виживаємо?
Живемо у дикі часи. Тоді коли смерть-це буденність. Образи, плітки, проклинання, зустріти такого, нажаль можна скрізь.. Живемо у часи зневіри. У власні сили, та в інших. Ми віримо брехні, а правду не знаємо.. Або не приймаємо її. Живемо у часи зволікання. Цей страх полонив вже серця.. Перший крок для нас-як останній! Закриваємо у кайдани творця.. Живемо чи виживаємо? Питаю я у себе щодня.. Я хочу жити, а не виживати! Мабуть, забагато, прошу вже я..
0
0
0
"Втрачене кохання"
Один я не зможу, тримати цей світ на плечах своїх.. Без вас, все навколо стає неважливим. І ріки стрімкі, і гори могутні, стає все для мене, просто нічим! Вся магія ранку-стане другорядним.. І все навкруги втратить свій шарм.. Одному мені, не пройти буревії, яких так чимало, на дорозі моїй. Зима настає, цей холод нестерпний. А з вами б я, пережив ці моменти. Для мене вони б, були незначні.. Я стану старим, немічним, диким. Сховаюсь від люду, у гущі лісів. Там я проведу останні роки. Та буду картати себе, що вас не зберіг..
0
0
0
"Поема Театр одного актора"
Театр одного актора. Він все старається, всю душу виливає.. Але раптово питання в зал скандує, промовляє; -Навіщо ображаємо всіх? І вже чому образи, ми не пробачаємо? А тільки все тримаємо в собі.. У залі тиша.. Тиша мертва тиша.. Не розуміють всі, про що актор говорить.. У п'єсі не знайти, таких рядків! Вже чути поза сценою, підказки; -По сценарію іди! Та той актор, свій монолог не зупиняє; -Ми не заслужено, бачимо зірки.. Ми не молимось до неба, тікаємо від труднощів своїх.. А вже коли проблем стає багато, і виходу ніби не знайти.. Тоді вже ми, до храму прибігаємо, стаємо на коліна, та б'ємось лобом об хрести.. І віримо, надіємось, плекаємо, що у небі, почують наші молитви.. Та з неба голос промовляє; -Де був ти всі роки? -Чому від тебе, молитви я не чув? Невже забув.. Невже мене забув.. У залі всі мовчать, не чути звуку.. Лише єдині оплески звучать. Завіса закривається, шумить народ. Та цей актор зникає.. Його ніколи в залі не було!
0
0
2