Генрі крадієць сенсу
@GenrihBavarski
🎬°• Украду сенс і нікому не віддам 🇺🇦🏳️‍🌈🏳️‍⚧️
Блог Всі
Пісня
Новини, Цікаве, Особисте
1
103
Накінець.
Новини, Цікаве, Особисте
7
4
230
Шостий розділ
Новини, Цікаве, Особисте
3
190
Книги Всі
Вірші Всі
Вірш простенький, як саме моє життя
Трехлапа пташка Дивилась в вікно В надіях Спіймати картинки Собако-людина Дивився кіно В надіях Торкнутись картинки А на картинці В кінотеатрі Трехлапа пташка З трема крилами З трема зубами З трема устами Спіймала картинку В котрій собака-людина Сидить у кіно І торкається... Картинка.
4
0
109
Нескінченність.
Радіо. Крапка. Крапка. Хвилина. Біль у якіїсь невідомій частині Біль неопознаного об'єкту Я не ховаю, пане, секрету Я не ховаю дима шматки Я не ховаю питання і пил Я не ховаю мистецтва доз Псіхоз. Не ховайте собаку у дощ... Не красивих коханнецьких поз Псіхоз. А я так ніжно любив собаку Що навіть зрадив свого кота Я змушував пити чай незнайомців Я злий? Чи занадто добрий? Я хто? Я покохав? Не дозвольте же, пане Дивитися в очі чужі і рідні Я як людину вас розглядаю Як хвилину бутття думок Крапелька. Крапає вниз поступово Знизу вверх. Ліків болі. А я так хотів бути синім морем... А тепер я просто слимак. Якось так. Вашу руку мені не тримать Я не вмію тримати в руці навіть небо Що вже про вашу руку казать. - Це поганий вірш - Я знаю - Я вам вибачаю. - Я теж. - Ви виглядаєте стомленим... - Та якось так склалося... - Вам корисно відпочити - Можливо - Я спішу. - А я вже нікуди не спішу. Занадто багато часу. Занадто багато секунд. - Так це ж добре. - Безумовно. У світі не так вже багато доброго, щоб про це мовчати. - Ви тому і кохаєте казки? - Я тому і кохаю вас. 📻📻📻📻🪗🎷📻📻📻🪇🪘🎷🪗📻📻📻🔕🔇🔇🔕🔇
5
3
111
007Запрошення на танок повний павуків ???00007
З капельницею рухаємося По спіралі у гаю Неможливо не слухати Неможливо не падати - Літаючи? Щось ви знаєте... Та не дозволяєте! - Вас запрошую елеганске На каву безхмарну... - Не дозволено посміхатися Не дозволено їсти. - Ви багато, багато думаєте... - Ви хочете мені подзвонити? - Я дзвоню тільки безкрилим, Тільки тим, котрих можно різати. Я дзвоню маленьким комахам, Щоб послухати анекдотів... - Ви такі жорстокі, як антибіотик - Я злодійську кваліфікацію маю Хочете, розповім, як флейта вночі мені грає? - Я не кажу, я кажу ви жорстокі, але не зовсім Чому ви такі мовчазливі, немов анекдоти вам заборонили? - Немаю можливості відповідати, на мене чекають халати Повні кішені гострого скла Омана зла... - Обманувати зло - благородне діло, а тим більше різати на шматки. То можливо жорстоко, але К І Н О М А Т О Г Р А Ф І Ч Н О Можно я про вас напишу вірша? - Не дуже хочу, але хто вам забороня? Тільки пишіть так, щоб не ідеалізувати І нікому не дати поняти - Це все? - Не дозволяю кохати. - Навіть небо? - А тим більше небо, крилатий. - Цікава табличка, тепер буду знати з якими віршами правильно руки мить. В коридорі нікого не було. Грало радіо десь. Кот. Мимо хтось пройшов, у чомусь зеленому: - Я спішу, в мене немає часу. - В мене теж, але мені немає куди спішити. - Ви чуєте флейту? - Так це ж сон. - Тоді ви повинні чути грозу. - Я не вмер? - Навіщо вам вмирати? Це сенсу немає, тим більше у мою зміну. - Поки ви на посту, я схоже, не вмру. - А хочете? - Навіщо? Я ще з капельницею не танцював. - Ви хочете зі мної зтанцювати? - А ви капельниця? - Так. - Тоді запрошую на танок... В коридорі нікого не було. А в гаю хтось був. Грало радіо.
1
0
105