@IRMA_SKOTT
Говорять, що люди стали менше читати. Я категорично з цим не згодна.
Блог Всі
Відверта новинка
Новини, Цікаве
8
283
Розпочато новий розліл. "МАРС шлях додому"
Думки вголос, Новини
5
8
218
Завершення розділу "РЕЗИСТЕНЦІЯ"
Новини, Особисте
5
180
Книги Всі
Вірші Всі
Лист без зворотної адреси. ІГОР
Ігор тримав у руках склянку з віскі, а його вираз обличчя свідчив про те, що він намагався спілкуватися зі мною насмішкою або ж злегка зачепити словами. Його погляд був вдумливим, немовби він аналізував кожне моє слово та рух. Дивлячись на нього, я відчувала, що насправді бачу того самого хлопця, якого пам'ятаю. Його темне каштанове волосся, сплетене зі сріблястими відтінками, додало йому загадковості. Сірі очі були природно виразними й створювали відчуття, що вони можуть проникнути в глибину душі. Після відпочинку його обличчя мало легку засмагу. Біла сорочка з закоченими рукавами облягала його спортивне тіло, підкреслюючи його пропорції та м'язи. Але попри зовнішню самовпевненість, було помітно, що Ігор нервується. Він тримав руку в кишені, що виглядало як показник внутрішньої напруги, яку він намагався стримати.
1
0
92
Лист без зворотної адреси. АННА
Дивна сцена – дівчина сидить у кріслі, вкрита ковдрою. Навколо розкидані аркуші з її щоденника. Підкреслені рядки яскравим маркером та невпорядковані слова створюють мозаїку думок та переживань. Алкоголь ще більше мене розчулив - я заплакала. І куди зникла та сильна особистість, якою я так завзято хотіла себе бачити? Справжня велич проявляється не тільки в моментах сили, а й у здатності пірнути у свою душу, де може проявитися біль та слабкість. Склянка рому переповнена не лише спиртом, а й роздумами. Як гарно інколи відчути свою вразливість. Пити мені не можна, тим паче одній.
4
0
94
РОЗМОВА
Скажи чи вмієш ти побачити крізь хмари небо, де полотно прошите світлом вибухів планет? Не вмію я цього робити... Скажи тоді, чи чуєш ти, як море б'ється об ті скали, коли проходять кораблі? Не чую я і я не бачу... Тоді можливо ти почуєш спів птахів у тім саду де ви гуляли? Не чутно було нам ніколи... А стукіт серця в грудях чуєш, воно гарцює кожну мить? Не чую я нічого - воно давно мовчить... Про що мені тоді спитати, коли ти будеш помирати? Чому не зміг я "не" прибрати зі своїх почуттів...
3
0
96