Oksana Vydajko
@Karenina
Блог Всі
Думки вголос
24
Новини
20
Осінь
Думки вголос
21
Вірші Всі
Зірки
«Винні зірки» У всьому винні були ті зірки, Які сіяли в небі до півночі. Вони немов туман пускали в очі, І забувала я про біль в душі. У всьому були винні ті зірки, Я ж знала що прийде та ніч остання. І місяць не яскравий як завжди, І плаче зовсім не зірками. У всьому винні були ті зірки, Похмуре небо, ми прощаємось з тобою. Можливо, не хотіла б назавжди, Та ми прощаємося з тобою через силу. У всьому винні були ті зірки, Ми попрощалися з тобою серед ночі. Ти не прийдеш до мене у вісні, Я не погляну більше в твої очі. У всьому винні були ті зірки, Які цієї ночі не сіяли. Не було солодко, мрійливо як завжди, Скінчилось все, і небо хмарним стало…
2
0
479
Мама
До неба руки підійму, повіки ніжно я прикрию. І всьому світу розкажу, як ти мені даруєш крила. Як ти життя мені дала, не побоялась, народила. І ніжно пестила мене, і серцем всім, мене любила. мене маленьке немовля, ти до життя тоді привчила. Пройшли роки, Доросла я, але для тебе ще дитина. І юність кличе в майбуття Коханий погляд вже прилинув, Знайомства, нові відчуття жаль друзі вірні, на хвилину. коли лунає дзвінкий сміх, коли душа пісні співає я друзів згадую усіх та поруч їх уже немає і як прийдуть розчарування, і сум, і сльози по лиці. тоді вже друзів дуже мало, я їх рахую на руці. Залишиться зі мною Мама І сильно обійме мене, і зрозумію, що кохання Не варте сліз, воно пройде.. Для тебе Матінко єдина, В цей день присвячую рядки. До ніг твоїх я б прихилила І зорі, й небо, щоб тільки ти: Завжди сміялась, сліз не лила Щоб в своїй старості мене любила, І бавила дитя моє.. Щоб ти здорова була завжди, І залишалась молода, Щоб юність в серці грала пісню І щоб коханою була, Краса твоя щоб не зникала, і посмішка не пропадала. І день простий пройшов як свято, І щастям дім наш був багатим. Щоб вірною мені була. І була поруч все життя. Моя матусю чорнобрива, Любові й щастя зичу я. І хочу я тобі сказати , Я сильно я люблю життя. Як люблю неньку Україну, І синє небо у горі. І як тебе, я усім серцем, Люблю у своєму житті!
4
0
222
Мрія
І кожен день я мрію лиш про тебе, І все життя ти мріями прожив. Чому ж так швидко ти хотів на небо? На кого тут, мене ти залишив… І кожен день немов в полоні я, І всі чужі, немає більше рідних. І часто думаю про майбуття , Та ти там будеш лише в мріях. Так міцно ти зжимав долоню, Так страшно було тобі йти. Так боляче мені сьогодні, Без дотиків твоє ніжної руки. Мій Ангел, я відпустила тебе, І більше не тримаю на порозі. Я знаю, ти не відрікся мене, Та я хочу пожити на волі. Мене пробач, роки минули, Та в серці досі ще щемить. Той страх, той дотик, і той погляд, Який залишив ти в останню мить.
4
0
466