Кнайт
@Knite
Стихи Все
Занавіс
Якби ці строки могли кричати - Вони б не перестали ні на мить. Тримаюсь міцно за твої зап'ястя: Якщо упаду я - упадеш й ти. Забрала голос мій Урсула із глибин; Ти бачив мушлю тут чи ні? Тепер мій кожен крик розчиниться в тобі, А я, як ацеце, розчинюсь у воді. Хильнемо по стаканчику хлориду за обідом? І я на тебе зовсім не в обіді. Не загуби лишень мене, як сенс життя, Розтану у вогні, немов свіча. І вибач, я забула твоє ім'я, Як і забула своє місце в світі. Хай яд тече по моїх жилах вічно, А я йду до завершення під синім світлом
1
0
262
Безсоння
Я заснути не можу останнім часом, Все протягую руки до тьмяного світла, Так кричати хочеться, всі ці муки Ріжуть руки мої, як чесний вбивця. Все ніяк не порину я в царство Морфея. Дразнять голову мою гострі думи І клекоче нещадно серце в тиші. Ти пішов назавжди і не подумав. Я не можу в ці дні спокійно спати, Бо мене убили в найкращій секунді. Я була щаслива, колись, далеко, А тепер лиш скелет із чужих обрубків. Я заснути не можу останнім часом, Бо це втратила я з своєю душею. Нарекли мої очі одвічним безсонням І тепер між дерев я блукаю безсмертно.
4
0
245
Принятие
Навсегда и безвозвратно, Я уйду, когда загориться рассвет. Мои руки, волос смоли прядки, Вспоминать будешь краткий свой век. Я уйду, когда ночью тихо- Спать ты будешь в спокойной тьме. Я всегда убегаю так лихо, Как бежит ото света тень. И не будет дано прощенья Ни тебе и ни мне за дела. Безнадежность пришла поспешно Из собой забрала меня. Сколько лжи произнес ты нелепо? Сколько яду тебе подлила? Ты хотел, чтобы я была рядом, Ну, а я это я, как всегда. И я слышу где-то рясно и рядом Плачет мой звездопад, как и я. Говорил ты, что я прекрасна, А теперь что ты скажешь, а?
2
0
215