...
Як хочу жити я в спокої І миру бачити на землі Перебувати в теплому колі сім'ї Бути в далекій від війни оселі. Як хочу бачити я радісні обличчя І спокій у людських серцях Та дощ печалі сильно полився. Пройшлася кров по венах. Завмерло все, здалося дивним, Несправжнім, тихим повністю сірим. І смерть блукала серед людей Забираючи серце із грудей. Війна тривала і пекла Ковтала кожен кілометр Допоки кров'ю покрилась земля Рука не втратила пістолет. І скільки смертей оплакували люди, Втрачаючи розум, через розлуки. Зламалися крила, гублячи сили, Всі м'язи напружено нили. Небо сіре замовкло серед тиші Обличчя здійнялися вгору Покинули землю вбивці, прислухаючись до голосінь хору. І все заснуло вічним сном , зустрілося із смутком. Та все закінчитись встигло І зло із міста зникло.
2024-01-01 19:01:28
3
0
Схожі вірші
Всі
Unbreakable heart
Behind your back people are talking Using words that cut you down to size You want to fight back It's building inside you Holding you up Taking you hostage It's worth fighting for They'll try to take your pride Try to take your soul They'll try to take all the control They'll look you in the eyes Fill you full of lies Believe me they're gonna try So when you're feeling crazy And things fall apart Listen to your head Remember who you are You're the one You're the unbreakable heart
49
1
16039
Дівчинко
Рятувати старі ідеали немає жодного сенсу, все сведемо до творчості або дикого сексу. Зруйнуємо рамки моральних цінностей, напишимо сотні віршів і загубимось серед вічностей. Наш голос лунатиме і поза нашим життям. Дівчинко, просто тримай мене за руку і віддайся цим почуттям.
103
16
5574