МОРГАН РЕЙ
@Morgan_Ray
ОДНЕ СЕРЦЕБИТТЯ
Блог Всі
SBA NEWS I ВЛАДИСЛАВ БЕЗЛЮДНИЙ
Новини, Особисте, Питання
16
138
ПИШИ 30 ДНІВ
Новини, Цікаве, Думки вголос
21
7
191
ПРО СБ ТА АЛЬТЕРНАТИВУ
Думки вголос, Новини
28
61
235
Книги Всі
Вірші Всі
В БЕЗЛІЧІ - ТИ
Все пробачати, Не чути, не знати, В променях світла - тонути, Спрагло повітря ковтати. Жити - а не існувати, Божеволіти, Всередині згорати. Марити, Думати, та не сказати. Поміж безодні пройти, Серце навік закувати. Все пробачати, Любити та довіряти. Я не навчився заново жити, Я лиш навчився виживати.
26
4
186
DREAM BOLDLY
MORGAN RAY WITH ALLAN BLAZE @allanblaze І попри біль земну та втому, Посеред втрачених зірок. Де всі слова несуть негоду - Де мріяти - сміливий крок. Де зорі згублені у небі, Де кожне слово біль несе в собі, Там мрія - вірна смерть - далебі Там відчайдушшя птах несе у дзьобі. Краса земна, сади серед пустелі, Усі мої думки, немов нитки. І дихати, любити - це потреба? Потреба залишатися на самоті. Шукатиму я той вогонь життя, Що заховали страхи в темряві колючій, І без усякого того ниття Пройду по ній звірючій. Щоб віднайти себе поміж безумства, Серед тягучої , молочної імли. Де ціль - не визначення людства, Де справжність в тому, хто є ти.
22
6
144
БІЛЯ СКРОНІ КУРОК
А ось візьму й перестану чекати, Що зробиш ти тоді для нас? Розкинеш веселку біля воріт, нарвеш квітів та покладеш на мій поріг? Один мене тривожить тільки порок, Це глибина твоїх очей , біля скроні курок. Поцілунки твої на прощання Вони чують моє сакральне. Як у Єви в руках було яблука, Там в очах твоїх щось привабливе.
22
1
156