PRO
МОРГАН РЕЙ
@Morgan_Ray
Vagabond
Блог Всі
FENIX I DIANA MAY INTERVIEW
Новини, Цікаве, Думки вголос
11
383
ДЕКАМЕРОН ТА МОДЕРАЦІЯ
Думки вголос, Новини, Різне
24
11
340
SBA NEWS I ВЛАДИСЛАВ БЕЗЛЮДНИЙ
Новини, Особисте, Питання
19
267
Книги Всі
Вірші Всі
СПОКУСА
Я пам'ятатиму крізь дні й дисятиліття, Той ніжний дотик, що зігрів мене. В любові зроблено тисячі кроків, Хто з нас програє, хто піде? У моїх спогадах, неначе в прірві, Міст до минулого веде. Де зблідли всі палітри кольорів, Там де не буде більше тебе. Ти наче отрута, наче солодкий п'яний гріх, Ті відчуття поруч з тобою - Моя спокуса, сотня втіх.
12
0
192
ЗЕМНАЯ БЛАГОДАТЬ
Ця казка, як безмежний світ, Народжена та сповнена думками. Був принц, як білий сніг, Блукаючи чужими снами. У пошуках земної благодаті, В обійми впасти він хотів. Між дотиків любові й втрати, Де вічність сповнений надій. Блукав сто літ й сто зим, Щоб віднайти шматок душі своєї, О ту, яку любити він хотів, Та білий сніг розтав, він з нею. Вона була прекрасна як весна, Кохати вміла без зупину. І дотик цей небесна гладь, Що світлом був в похмуру днину. Там де любов, там благодать, Де пошук справжніх дій життєвих. Любов не можна змарнувать, Це спалах двох сердець чуттєвих. Він сніг зимовий , прохолодний, Вона немов замріяна весна. Сто літ пройшли раптово, І знову сніг розтав, вона прийшла. Поодинокі, зламанії душі, Життя та смерть, між я та ти. Любов, що ллється чистою рікою, Що не вмістять земнії береги.
11
2
234
ЗНОВУ МОЛОДІ
Твої листи з минулого примари - Як стадо коней, що біжать у далечінь. Зустріти цю самотню старість, Поміж фантомів - сіра тінь. Моє життя як колії на роздоріжжі, Де потягам зустрітись не дано. Невже любов це також кара? Самотність це зірок рядно. Зустріти старість у водах пам'яті забутись, Галопом бігти по воді. І тягарів земних усіх позбутися, Побачитися в вічності неначе знову молоді.
13
1
211