PRO
МОРГАН РЕЙ
@Morgan_Ray
ВІЛЬНІ | НЕСКОРЕНІ
Блог Все
МЕГГІ2.0
Новости, Интересное, Мысли вслух
9
20
101
ЗНАЙТИ СВОЇХ
Новости, Интересное, Мысли вслух
9
14
240
ЧИТАЄМО КНИГИ
Новости, Интересное, Разное
11
5
352
Книги Все
Стихи Все
Я тобі намалюю
Я малюю на небі зорі, Що осяють твій шлях в ночі. Поводирем нехай тобі будуть, В цій холодні, морозній зимі. Я малюю тобі надію, Бачиш ці барвисті квітки? Пам'ятаю, як ми були двоє, Та тепер я на самоті. Я любов тобі намалюю, Білим кольором на чорному полотні. Серед грози та холодної зливи пам'ятай, що ми не одні! Я тобі намалюю крила, Тож лети без вагань, до мети. В твоїх силах вхопити мрії, Не зупиняйся, далі йди.
8
4
83
СУЗІР'Я
Ми розсипані пилом сузір'я, Ми волошки на полі безкраїм. Одинокі ми в цьому світі, Що жорстокий, без жодних правил. Де любов піддається питанню, На яке відповісти не взмозі, І ці всі німі намагання - Як хробак, що повзе по дорозі. Віднайти в собі сили, наснагу, І здолати самого себе. Посадити квіти біля порогу, Там моя душа проросте. Не топчи її чуєш, не треба! Вона й так ледве жива. Адже всі свої сили й старання - Присвятила тобі, до кінця.
9
3
85
СМІЛИВІ ЗАВЖДИ МАЮТЬ ЩАСТЯ
Не зірвусь, не впаду, не загину, серед темряви світло знайду. Чуєш люба, кохана, мила, я цей шлях тернистий пройду. Подолаю я всі незгоди, не лякає мене ця гроза. Серед смутку та зневіри, в скронях пульсує любов, жива... Вона світло, любов, надія, вона шлях, що потрібно пройти до кінця. Віднайти свої мрії, своє єство, та буття. Варто бути собою завжди, і пройти сміливо цей шлях. Бо сміливі завжди мають щастя, боязгу лише зневіру та крах.
6
0
142