PRO
МОРГАН РЕЙ
@Morgan_Ray
Vagabond
Вірші
СПОКУСА
Я пам'ятатиму крізь дні й дисятиліття, Той ніжний дотик, що зігрів мене. В любові зроблено тисячі кроків, Хто з нас програє, хто піде? У моїх спогадах, неначе в прірві, Міст до минулого веде. Де зблідли всі палітри кольорів, Там де не буде більше тебе. Ти наче отрута, наче солодкий п'яний гріх, Ті відчуття поруч з тобою - Моя спокуса, сотня втіх.
12
0
178
ЗЕМНАЯ БЛАГОДАТЬ
Ця казка, як безмежний світ, Народжена та сповнена думками. Був принц, як білий сніг, Блукаючи чужими снами. У пошуках земної благодаті, В обійми впасти він хотів. Між дотиків любові й втрати, Де вічність сповнений надій. Блукав сто літ й сто зим, Щоб віднайти шматок душі своєї, О ту, яку любити він хотів, Та білий сніг розтав, він з нею. Вона була прекрасна як весна, Кохати вміла без зупину. І дотик цей небесна гладь, Що світлом був в похмуру днину. Там де любов, там благодать, Де пошук справжніх дій життєвих. Любов не можна змарнувать, Це спалах двох сердець чуттєвих. Він сніг зимовий , прохолодний, Вона немов замріяна весна. Сто літ пройшли раптово, І знову сніг розтав, вона прийшла. Поодинокі, зламанії душі, Життя та смерть, між я та ти. Любов, що ллється чистою рікою, Що не вмістять земнії береги.
11
2
215
ЗНОВУ МОЛОДІ
Твої листи з минулого примари - Як стадо коней, що біжать у далечінь. Зустріти цю самотню старість, Поміж фантомів - сіра тінь. Моє життя як колії на роздоріжжі, Де потягам зустрітись не дано. Невже любов це також кара? Самотність це зірок рядно. Зустріти старість у водах пам'яті забутись, Галопом бігти по воді. І тягарів земних усіх позбутися, Побачитися в вічності неначе знову молоді.
13
1
193
MIRROR
Мій монолог самотності симфонія, Я дзеркало на чорнім полотні. Де сотні лиць - пусті синоніми, Де всі помилки чисті та ясні. Як твої очі стомлені , заплакані, Відбитком смутку на моїй душі. Хоч подивись крізь призму людського бачення, Знайди в мені свої сліди. Моя печаль - це туга за твоїм обличчям, І смуток мій - це брак твоїх очей. В моєму відображенні всі протиріччя, Бездонна порожнеча втомлених ночей.
18
3
186
ФОРТЕЦЯ
В моєму домі серед безлічі доріг, Серед пустель й садів квітучих, Твої обійми - це мій оберіг, Де гомін солов'їв співучих. Посеред скошеної трави, Де світло гріє променями сонця, Де всі твої незвідані сліди, Моя домівка - там де ти. Де пункт призначення любов, І зникли кляті координати  Де я дитиною пізнав любов, Де моїм сонцем була мати. Де тріск вогню в камінній ложі, Де запах свіжого борщу, Там де бабуся - друга мати, І радість бути поруч знов. Де ковдра - як міцна фортеця, Обійми - обладунки надміцні. Немає місця, та є люди - Які мені близькі.
19
0
266
СПЛЕТІННЯ ЗІРОК
Нестримний в пошуках своїх, В далечіні зірок на небосхилі, Твій порятунок ще один крок, Де всі думки зрадливі. Герой, злодій — до біса все! В моєму світі вже все сіре. Де є лиш чистота мрій і думок, Це наш з тобою фільм, де все є чорно-біле. У відносності добра та зла, Посеред світла чи між тіні. Важливим є лиш те хто ти, Всі твої кроки й дії. В дальності чужих думок, Де сонце нижче за вершину. Зроби себе сплетіннями зірок, В можливостях твоєї віри.
16
1
165
В БЕЗЛІЧІ - ТИ
Все пробачати, Не чути, не знати, В променях світла - тонути, Спрагло повітря ковтати. Жити - а не існувати, Божеволіти, Всередині згорати. Марити, Думати, та не сказати. Поміж безодні пройти, Серце навік закувати. Все пробачати, Любити та довіряти. Я не навчився заново жити, Я лиш навчився виживати.
26
4
351
DREAM BOLDLY
MORGAN RAY WITH ALLAN BLAZE @allanblaze І попри біль земну та втому, Посеред втрачених зірок. Де всі слова несуть негоду - Де мріяти - сміливий крок. Де зорі згублені у небі, Де кожне слово біль несе в собі, Там мрія - вірна смерть - далебі Там відчайдушшя птах несе у дзьобі. Краса земна, сади серед пустелі, Усі мої думки, немов нитки. І дихати, любити - це потреба? Потреба залишатися на самоті. Шукатиму я той вогонь життя, Що заховали страхи в темряві колючій, І без усякого того ниття Пройду по ній звірючій. Щоб віднайти себе поміж безумства, Серед тягучої , молочної імли. Де ціль - не визначення людства, Де справжність в тому, хто є ти.
20
4
275
БІЛЯ СКРОНІ КУРОК
А ось візьму й перестану чекати, Що зробиш ти тоді для нас? Розкинеш веселку біля воріт, нарвеш квітів та покладеш на мій поріг? Один мене тривожить тільки порок, Це глибина твоїх очей , біля скроні курок. Поцілунки твої на прощання Вони чують моє сакральне. Як у Єви в руках було яблука, Там в очах твоїх щось привабливе.
21
1
331
ЛЮБИТИ НЕ ВМІВ
Відголоски божевілля, Проблески розуму - Спраглі, Самотні думки. Біль в серці, Немов від Чужої руки. Відлуння самотності, Береги самопізнання. Межа - Де розлука й прощання. Відголоски себе, І всіх незнайомих слів, Що кажуть про любов - Та любити не вмів.
19
1
277
БЕЗОДНЯ
Останнє світло - перед темрявою, І дотик ніжної руки, Останнє сяйво, Над безоднею, І всі нитки, клубки - Мої думки. Останній подих І самотність, Останній відчай - І межа, Де розривається душа, Як та натягнута струна. Останнє світло, Далі спокій, Мрійливих хмар - Самотній дим. Я залишаю свої мрії, Всім тим, хто ще живий.
21
0
227
ПООБІЦЯЙ
Пообіцяй мені сумління чисте та сміливість, Пообіцяй завжди йти до мети, Там де, проміння торкається нічної пітьми, Де ти відчуєш силу висоти. Пообіцяй стояти міцно наче вічні скелі, Пообіцяй дюнами бути посеред спраглої пустелі. Де кров втомлена лопне, як струна, Ти пий, ти пий мене до дна. Пообіцяй бути білосніжною ковдрою - холодною зимою, Тварою бути - пообіцяй. І розливайся свіжою, мрійливою водою, Лише мене, мене не забувай.
15
0
228
МІЖ НАМИ
Між нами безодня, Між нами півкроку, Кохання, страждання, І вічності дотик. Між нами півкроку, Між нами дні й роки. Де спрагла надія, Що сповнена віри. Де вільна людина - В кайданах безсильна. Де сповнені дії Зради й насилля. Між нами Безодня, Між нами півкроку. Я в рабстві любові, Я знаю цей дотик.
19
11
316
В БІЛОМУ КОЛЬОРІ
Поки в білому кольорі тонуть міста, Я залишуся поруч з тобою. Поміж сотень один зі ста, Поки в білому кольорі тонуть міста. Залишуся з тобою я доти, Поки мрії не розріжуть тугу. Всі бажання це сірий попіл, В осіннім, кленовім саду. Я зостанусь на дні й на року, Поки пилом припадуть міста. В безкінечності хибних кроків, Поки в білому кольорі тонуть слова.
15
4
271
СНІГ
Ти спомин, Ти останній подих Ти темрява і світло водночас. Фіалки запах, Чи бузку й кориці? Вдихну тебе я про запас. Ти вічність, Ти хребці всі й вени, Ти сердце, Мозок мій - душа. Ти всі високі, недосяжні скелі, Дорога, що додому привела. Ти білий сніг, ти сніг, забава, Ти вся абсурдність снів моїх, Ти скальпель, ти моя отрава, В саду зимовім, білім, Ти мій сніг.
17
11
236
СЛОВА - ЦЕ ПОЦІЛУНКИ
На роздоріжжі протирічь, На морі я, Чи я в пустелі? Залишмо цей нахабний спітч, Всі мрії це розбиті скелі. Я дика річка, Я нестримна думка, Я вітер туги й давніх днів, Коли слова - це поцілунки, А ти як білосніжна заметіль. Бо я не я, і ти не ти, Коли усі слова припали пилом. Життя - це вічна карусель, Любов - це нездійсненна мрія.
25
11
343
ЗАПАЛЮЙ
Запалюй зірки, разом зі мною — в обіймах надій, В ковдрі - неначе в фортеці. Запалюй мрії, На небі малюй, Немов на листі паперу. Дивись на безодню, Та вистріли куль, З тобою я знаю, Що в повній безпеці. Запалюй надії, Всі миті кохання, Де поміж рядків - відголоски прощання. Запалюй любов, Не соромся...
12
2
260
I'M A HOSTAGE OF U DREAMS
Уникати божевілля в твоїх очах, Боючись зазирнути в безодню. Там де моя домівка, де мій шлях, Де сердце підкоряється вогню. Я річка, а ти найвища вершина, Твої очі запалили душу мою. Всі прощання з тобою, не мить, не хвилина, Боротьба в нерівнім бою. Кажеш « так» і кажеш «ні» , Всі слова як дюни посеред пустелі. Я заручник твоїх снів, Завжди подумки з тобою. Дика річка, холодна вершина, Час розлуки й любові в цю мить. Я мрійлива, щаслива людина, Бо навчився сміливо любить.
16
13
324
Мед
Я розіллюсь солодким медом, А ти дивись на мене. Я розчинюсь у твої словах, Цей мед солодкий на твої вустах. Я розіллюсь широкою рікою, Твоєї спраги порятунок я. Це гра між мною і тобою, Це пристрасть, як бурхливая ріка. Я розіллюсь солодким медом, А ти дивись, дивись на мене.
19
2
366
ОБІЦЯЮ
Не біжи за минулим, і я не буду, Обіцяю Мій шлях надто складний. Це боротьба де немає правил, Знаю, Проти долі я надто слабкий. Не біжи за минулим, І я не буду, Не треба. Твоє завтра - це нова мета. Мої мрії - Це моя потреба, Мої вчинки - не мої слова. Не біжи за минулим, І я не буду, Обіцяю.
21
5
363
БІЖУ
А десь там біжать люди, Невпинно , старанно , до цілі. Неначе самотні споруди, До неба торкнувшись, до мрії. А десь біжать дні й роки, Невпинно, долаючи все на своєму шляху. Любов - це всього лише дотик, Занурення в вічну пітьму.
25
10
442
Порожнечі
Очі були такі яскраві, Порожнечі були безмежні. Ми програли в цій грі, Одне одного ми залежні. Там де попіл, де був вогонь, Там палали мої надії. Лише дотик твоїх долонь, Там притулок моєї віри. Там безмежність любові людської, Там печалі немає, я знаю. Там де ти - щастя ллється рікою, В твоїй вічності я заблукаю. Порожнечі такі безмежні, Ця самотність така зваблива. Без тебе так нестерпно, Без тебе неначе злива.
18
9
361
УЛАМКИ ЛЮДЕЙ
Я знайду серед уламків людей квіти, Подарую їх тобі. На межі земної орбіти, Де обоє ми були слабкі. Подарую тобі море надій, І вогнів, що не згасають. Мого серця частинка в тобі, Мої мрії, що досі палають. Я віддам все, що є в мені, Серед пустелі розіллюсь садами. Ясні зорі в нічній пітьмі - Це все я, це любов поміж нами.
19
0
338
ДО СВІТАНКУ
Нам час зостався до світанку, А далі кожний по своїм кутам. Не всі вірші зачитані на ганку, Не виліковний цей сердечний шрам. А нам зосталися лічені хвилини, Залишки щастя всередині нас. Знайти безцінні проблески людини, Щоб врятувати наші душі водночас. Відчути біль, що серце розвиває на шматки, В обіймах втрачених людей. Де відблиск втраченої сили висоти, Де пісню дзвінко заспіває соловей. 18.10.2017
16
0
353
ЛЮБОВ
Ти і є любов! Розквітай, спокушай, Виходь на світло, У темряву пірнай. *Продовжи в коментарях*
14
7
390
ПИЛ
Всі склянки припали пилом, Шпалери всі зблякли, відстали від стін. Кохання не зветься дивом, Це віри примарна тінь. Це постріл у скроні, свобода в неволі, Це твоя самотня душа. Це пристрасть мелодій, синоніми долі, Отрута така п'янка. Всі душі припали пилом, Всі руки тепер в кайданáх. Цей смак що змішався з димом Самотність на моїх вустах.
17
2
365
ТАНЦЮЙ
Танцюй же дівчинко моя, Під снігопадом білих мрій, Там де холодная зима, Де злісна буря-заметіль. Кохай немов замріяна весна, Посеред втрачених надій. Де лютий до сих пір трива, Де тільки смуток й біль. Танцюй же дівчинко моя, Танцюй поки забракне слів. Де тінь буремних днів мина, Де мрія - бездоганна ціль. Танцюй не в змозі подолати біль, Болить най тіло, тільки не душа. Сміливість бути річкою посеред гір, Сміливість вірити в дива.
19
4
367
ДИВОВИЖНИЙ МИР
Потворна війна, Дивовижний мир. Нікому не має справи, Кожен шукає своїх. Пташці ріжуть крило, Рибі тиснуть плавник. Замість холоду біль, Я кричу тобі стій, Не гніви душу біль, Зупинися, постій. Коли все по кривій, Завжди сміливо мрій. За мотивами пісні моєї знайомої Поліни
15
6
349
СЛІДИ
Розвіяти колишній туман, Серед безлічі відображень. Де любов неначе дурман, Серед пристрасті вражень. Де мій божевільний шлях, Надломлений, відкинутий людьми. Там де немає жодного спасіння, Там де шукаю я твої сліди. Прорватися крізь твої стіни, Аби лишень тебе знайти. Перепливти моря зі слів, Дістатись до твоєї висоти. І підкорити всі твої вершини, Відчути дотик на свої вустах. Немає жодної вакцини, Що вилікує втрати страх.
20
5
376
В ГОНИТВІ ЗА ЩАСТЯМ
Проговори це в голос, нещадно, пристрастно, жадно. Це наш з тобою програний шлях, де все незліченно та марно. Де немає місця для гри, Де все стало не справжнім. Палаючі, яскравії вогні, над нашим куполом із щастя. І втікти, неважливо куди, Лишень з тобою, з теплом твого тіла. Це всього лиш мої думки, Моя душа б цього хотіла. Навчи мене сміливим бути, в гонитві за нашим щастям. І любити тебе назважди, віддаючись своїм страхам.
7
0
365
МРІЙНИКИ
В зоряному небі тебе побачу, Серед рядків про тебе напишу. Без тебе не можу, чуєш? І з тобою знов програю. Бо без тебе не б'ється серце, Всі судини завмерли враз, Я лиш хочу відчути твій запах, Щоб вдихнути його про запас. Я в очах твоїх потопаю, Наче попіл в смертельнім вогні, Без тебе в небі не літаю, І з тобою горю на землі. Ми з тобою дві половинки, Одне ціле - море любові. На піску дві маленькі піщинки, Мрійники однієї крові.
20
6
363
БІЖИ ЗА МНОЮ
Я буду споглядати, Щоб озброїти тебе вірою. Я буду втомлюватися, Щоб наповнити тебе силою. Моє покликання очевидне, Я не дам тебе в образу. Огорну звуками космосу, Обергіючи від слабкості миті. Біжи за мною мій друг, В нас з тобою багато спільних недуг, В нас з тобою багато спільних зневір, Ти тільки в себе повір!
13
5
319
ЛЮБОВ ПРОВОКАЦІЯ БОЛЮ
Любов - провокація болю, І світло і темрява водночас. Ти дивишся з сумом на небо, Й воно втрачає барвистий окрас. Зникає усе, і все раптом тьмяніє, До тебе в гості вона прийшла. Та, що ночами тебе зігріє, Любов, що тебе нарешті знайшла. Вона мовчазлива і не покірна, За неї говорять німі її вуста. Маніпуляція марна, Коли двох сердець чує вона голоса. З'єднає, скріпить, злеліє, Покаже тобі власний рай. Залікує рани, смуток розвіє, Ти лише її зачекай.
13
10
366
БО ЙТИ ВПЕРЕД - СМІЛИВІСТЬ
МРІЯТИ
10
9
306
Я ПАДАЮ
Я падаю, Я попіл на твоїх вустах, Я вільний, Наче в небі птах. Я жар, Сплетіння двох гарячих тіл, Я сніг, Я білосніжна заметіль. Я ніч, Я небо всипане зірками, Я тінь, Що ходить поміж нами. Я біль, Я пристрасна самотність, Я доля, Я її невідворотність.
23
8
438
НАДІЯ ЖИВЕ
Якщо я закохаюся в твої долоні, Якщо я закохаюся в п'янкі твої вуста. Ти будеш моїм пульсом в скронях, Ти не збудовані міста. Ти не здійсненні сни та мрії, Ти відблиск чорного крила. Ти всі зруйновані надії, Дорога, що мене вела. Ти поводир, месія, ти пророк, Ти мрія, ще до світла мене привела. Ти засяяла наче зірка, Надія, що в мені жила.
26
5
401
СОТНЯ ПОМИЛОК
Я вивчив карту їз твоїх зірок, я знаю тепер всі твої секрети. Ти вихор тисячі думок, Ти пісня, книга, ти -сюжети. Ти сотні спалених цигарок, ти вітер, що так міцно обіймає. Ти моя сотня помилок, Які я ціню й зневажаю. Ти та надія, що зігріє, ти пристрасть на моїх вустах. Бо поруч серце ціпеніє, напевно це наш з тобою крах.
14
2
365
КВІТИ, ЩО РОСТУТЬ ПОСЕРЕД ПОЛЯ
МОРГАН РЕЙ & ОЛЕГ ШАУЛА @SHAULA Затихло все, спинилося, зомліло, Забракло слів, лиш сльози на лиці. Зломити волю недостатньо сили, Своєї долі ми нескорені митці. Щоранку знов ми платимо всю ціну За майбуття, де зникне антрацит. Хтось віддає життя щоб знищити чужину Розширюючи вбивці апетит. Бо наша віра, слава й воля, Це мужність що в серцях людей. Ми квіти, що ростуть посеред поля, Там, де співати буде соловей. Я цілий рік, то в светрі, то в сорочці, Мандрую, чи ховаюсь, чи лишаюсь тут. І не важливо де є зараз сонце, Воно нам завжди світить на ходу.
32
22
477
НЕ ЗДАВАЙСЯ
А завтра буде новий день, Що сповнений перемог та надії. Закінчиться ця трагічна карусель, Що вбиває всі світлі мрії. Я напишу: « Ну як ти там?», Моє серце тріпоче від хвилювання. Ти тримайся назло всім ворогам, Чуєш, друже не здавайся! @CAT_f Надихаєш❤️
19
1
507
SECRET
This is our secret paradise with you, On the border of ghostly worlds. Where August is, where May is, Will remind you of love again. This is our secret paradise with you, Tenderness, the tart of our quarrels. Our slavery, our power, Among a thousand worlds. This is our world with you, Quantum doubts smoke among ellipses. As if a shooting range, Shot...
12
16
674
2BL PARADISE
Така моя воля, такий мій поцілунок, Над прірвою, що розділила нас двох. Ти ж знаєш, страждання - твій дарунок, Тепер летиш на крилах чотирьох. А я? Хто я? Та ким я став? Я розчинився в тисячі твоїх думок. Там де був жовтень, там де край, Де впав, боровшись за любов. Я листям жовтим пав до твоїх ніг, Я зливою впаду на твої руки. Бо ти найважча із моїх спокус, В тобі змішались всі слова та звуки. Це наш з тобою 2bl paradise, Це наша зустріч, водночас прощання. Складне це відчуття - любов, Що нам дарує марні сподівання.
17
0
461
Якби не було б тебе
Якби не було б тебе, Я б бився об стіни до крові. Якби ти була не моя, Я помирав би щоночі від втрати крові. Якби не твоя віра, Я б давно вже здався. Знаєш, якби моя воля, Я б назавжди з тобою зостався. Якби ти пішла, Я би знову порожнечею став, Ти б серце моє вбила, І світ німим став. Якби не було б тебе, Моя душа б не бачила віддзеркалення. Сгоріла б до попелу, до тла, До самоспалення.
21
0
429
ЛЮБОВ АТРАКЦІОН
В очах твоїх подвійний рай, Тримай мене, не відпускай. Не залишай цю пристань на межі світів, Ти знаєш, для любові бракне слів. В очах твоїх подвійний рай, Безмежно поле квітів, рідний край. Всі блискітки на небі, все зірки, Моя любове - то є ти. Дерева в золоті, та сріблі, я не знаходив цього ні в Корані, а ні в Біблії. В тобі знайшов я відповідь на всі питання, Любов атракціон, спасіння та страждання.
18
1
325
Я тобі намалюю
Я малюю на небі зорі, Що осяють твій шлях в ночі. Поводирем нехай тобі будуть, В цій холодні, морозній зимі. Я малюю тобі надію, Бачиш ці барвисті квітки? Пам'ятаю, як ми були двоє, Та тепер я на самоті. Я любов тобі намалюю, Білим кольором на чорному полотні. Серед грози та холодної зливи пам'ятай, що ми не одні! Я тобі намалюю крила, Тож лети без вагань, до мети. В твоїх силах вхопити мрії, Не зупиняйся, далі йди.
22
17
458
СУЗІР'Я
Ми розсипані пилом сузір'я, Ми волошки на полі безкраїм. Одинокі ми в цьому світі, Що жорстокий, без жодних правил. Де любов піддається питанню, На яке відповісти не в змозі, І ці всі німі намагання - Як хробак, що повзе по дорозі. Віднайти в собі сили, наснагу, І здолати самого себе. Посадити квіти біля порогу, Там моя душа проросте. Не топчи її чуєш, не треба! Вона й так ледве жива. Адже всі свої сили й старання - Присвятила тобі, до кінця.
14
6
396
СМІЛИВІ ЗАВЖДИ МАЮТЬ ЩАСТЯ
Не зірвусь, не впаду, не загину, серед темряви світло знайду. Чуєш люба, кохана, мила, я цей шлях тернистий пройду. Подолаю я всі незгоди, не лякає мене ця гроза. Серед смутку та зневіри, в скронях пульсує любов, жива... Вона світло, любов, надія, вона шлях, що потрібно пройти до кінця. Віднайти свої мрії, своє єство, та буття. Варто бути собою завжди, і пройти сміливо цей шлях. Бо сміливі завжди мають щастя, боягузи лише зневіру та крах.
14
0
414
НЕСКОРЕНІ
Моя незламна смілива держава, Що розвіює чорні, ненависні хмари. Країна, що варта усіх галактик, Скажи мені, як ти? Я тримаюся, йду до перемоги, Найціннішого дару - свободи. Серед темряви світлом засяю, Переможемо, все здолаємо. Продовжи в коментарях! Хочу почути кожного 💙💛
15
6
473
Втоплене кохання
Морган Рей і Amisha Я задихаюсь в океані, В світі несправжніх почуттів. За стіною сірого туману, Ти стоїш мовчки, мовчиш. Ми мов риби кохаєм, Затаївши, що наболіло. Занадто німі, Нам недостатньо сили. Приховуючи справжні рани, Обманюєм самі себе. Забуваючи про справжнє, Про те, що в душі живе. Закриваємось самі від себе, Ти сумував, та кричав в душі. Відбиток печалі залишився на серці, Там де ти був тоді. Задихаючись в океані, Ми мовчали про свої почуття. Понівечені серця, І порожня душа. Ми залишились в самоті, Де були тільки я і ти. Кохаєш, я знаю, Обманюєш, очами кажеш люблю...
24
2
923
Ніжно
Ми плакали, В обіймах чужих. Загублені, посеред тисячі доріг. Забуті ми, Відчути мало сил, Де були почуття — сірий пил. Ніжно так ніжно загинули В темній темряві, Ніжно так ніжно, кохати не змогли, Згоріли в вогні. Як плакали, Посеред сірих лиць, Серед вогню Ми були наче лід. Розтанули, Як сніг навесні, Залишились чекати до зими.
32
5
1258
Троянди
Обіцяй, що відшукаєш, Серед темряви мене. Моє кохання відчуєш, Я хочу лиш тебе. Твої дотики ніжні, як промені сонця, Що торкаються ніжно до тіл. І троянди, що зів'яли в осені, Ми з тобою відродимо в ніч. На полотні твого ніжного тіла, Намалюю я зоряне небо. Моя душа – твою душу так хотіла, Що щоночі від болю горіла. Перетерти цей біль, Перечекай цей дощ зі мною. Нам вистачить з тобою сил – І вільними ми станемо з тобою. Ми птахами білими полетимо, В далекі мандри. С тобою будемо удвох, Немов троянди.
43
4
2055
Holy
Morgan Ray and Rose. ⏺English translation⏺ I will find flowers among the fragments of people, give them to you. I am so pleased that there is you, your love for me. I will give you a sea of hope, and lights that do not fade. My heart is only you, it falls asleep without you. I'm giving everything I have in me for you to paralyze the rocks. I don't want to To conquer fate, together to the very edge. We'll be gone on the penultimate day, but our lines will remain. All love is sealed here, in our phrases and ellipses. So, let's rise high, and forgetting about the holy, Falls of the rock. I'll take your hand, and everything, all around It's going to be the way you dreamed.
60
4
7952
Полуда
Зніми з моїх очей полуду, Нехай побачать вони світ. Можливо в тонах сіро–тьмяних, Але, без жодних сумлінь. Сказати правду, то занадто складно, Вона тобі серце ранить. Без тебе я помираю, Сгораю кожну мить. Ми не залишимося друзями, Бо ми, єдині в цьому світі. Мільйони зближень, і лише «Ми», Палаємо, душі палають. Двері, сльоза, ти, я, Все так занадто складно. Небо, земля, очі, душа, Сподівання примарні. Чому я вірив цьому холодному погляду, І на що сподівався? Ти моя недосяжна мрія, Я був з тобою і завжди здавався. Я відпускаю тебе, лети вдалечінь, Мої крила стали твоїми. Залиш лише свою тінь, Бо моя померла віднині.
29
5
1204
Forgiveness
If it wasn't for you, I would have fought the wall to the pain. If you weren't mine, I'd die every night from losing blood. If it wasn't for your faith, I'd have given up a long time ago. If it were my will, I would stay with you forever. If you'd gone, I'd have been the old emptiness. You would have taken my heart, and instead of it there was an empty aperture. If it wasn't for you, I'd blazed in forgiveness. Would have burned to ashes, until ground, I would have until the last healing.
64
4
7864
Без вагань
Ми летіли в всесвіт без вагань, Залишивши цей світ сам. Без космічних почуттів, Світ в твоїх очах згорів. І я не я, і ти не ти, Ми залишились в самоті...
65
3
8374