ПООБІЦЯЙ
Пообіцяй мені сумління чисте та сміливість, Пообіцяй завжди йти до мети, Там де, проміння торкається нічної пітьми, Де ти відчуєш силу висоти. Пообіцяй стояти міцно наче вічні скелі, Пообіцяй дюнами бути посеред спраглої пустелі. Де кров втомлена лопне, як струна, Ти пий, ти пий мене до дна. Пообіцяй бути білосніжною ковдрою - холодною зимою, Тварою бути - пообіцяй. І розливайся свіжою, мрійливою водою, Лише мене, мене не забувай.
2023-07-30 14:45:29
15
0
Схожі вірші
Всі
Я і ніч
Поїзд падає в ніч. Це-останній ліхтар. Я і ніч. Віч-на-віч. То морозить. То жар. Ти вже, певно, заснув, Ти подушку обняв. Ти мене вже забув. В тебе тисячі справ Я від тиші глуха. Від мовчання німа. Я одна. Клич- не клич. Я і ніч. Віч-на-віч.
100
8
11711
Приходи (RU-UA)
Черничные пироги, молоко с мёдом. Приходи. Почитаю тебе стихи и раны замажу йодом. Буду исцелять поэтапно все твои трещинки и порезы, даже в твоё заледеневшее сердце, поверь мне, — смело полезу. Повір! Залізу без страху. Без жалю, не боячись. Бо наше розпалене вогнище змушує бути хоч чимось. І тільки не хвилюйся — ми не розчинимось. Ні одне у одному, ні у часі. Мы снова столкнёмся, неспособные противостоять этой связи. Истощенные, но в друг друге, нашедшие дом. Якщо не перше життя, то і не перший том. Не перший різновид мов у моїх віршах. Не найдёшь меня в жизни? Отыщешь во снах. За той дверью, где я нам в пирог добавляю чернику. Приходи. Мне одной без тебя здесь ужасно дико.
43
3
794