Rin Ottobre
@Rin_Ottobre
Пишаюся тим, що я Письменниця.
Блог Всі
Думки вголос
4
1
163
Думки вголос
2
99
Різне
3
1
74
Книги Всі
Вірші Всі
21.08.2022
В центрі Києва знов барикади, В Миколаєві чутно сирени. Розриваються поруч снаряди Над весняним скривавленим небом. Маріуполь тримає удари. У Чернігові чорно від диму. Це не фільм, а жорстока реальність, У якій ми хотіли лиш жити. І зів'ялими квітами люди Назавжди під ракетами впали В Ірпені, у Херсоні чи в Сумах... А тій нечисті мало, все мало. Та допоки у небі блакитнім Сходить жовтогарячеє сонце, Переможемо - вільні і сильні. І за кожного ми помстимося.
4
2
201
Я твій відчай і страх
Я твій відчай і страх. Я живу в твоїх снах. Обереги і захист зламаю. В тінях днів і ночей Я чекаю тебе. Твою душу вкраду навіть з раю. Я рахую твій пульс. Молитов не боюсь. Твої крики прекрасні й печальні. Я блукаю в пітьмі. Ти належиш мені. Не тікай. Не ховайся. Все марно. В твоїх світлих очах Тільки розпач і страх. Срібний хрест обпікає долоню. Але ти почала Мене кликать. І я Заберу тебе в пекло з собою.
7
0
273
Я за ним, я за нею
Я іду за ним В темряву сліпу І крізь морок, дим. Я його знайду. Я за нею йду Бо вона - це я, Бо вона десь тут Загубилася. Смерті не боюсь. Смерть - це не для нас. З ним я повернусь. З нею я - крізь час. Я за ним завжди. З нею навіки. Крізь пітьму душі, У примарні сни. Мить. Рука в руці. Світ без перешкод На світанку ми Знайдемо удвох.
11
0
316