Рапорт у відпустку
Дорога втомилась під кроком важким, І небо над нами стає мовчазним. Я бачив багато, я чув через край, Тепер мені, прошу, хоч спокій віддай. Лишилися шрами, запеклись слова, Бо вдома чекає родина моя. Там сонце сідає за старий паркан, І тихо зникає вечірній туман. Відпусти додому, де дихають стіни, Де я не солдат, а просто людина. Підпиши цей папір, відпусти на вокзал Набратися сили, щоб просто поспав. Відпусти додому, до рідних облич, Крізь далеку дорогу і темну ніч, Щоб серце згадало забуте тепло, І все, що боліло, нарешті пройшло. ​ Я вивчив напам'ять всі цифри та звіти, Та хочеться просто той ранок зустріти. Втомилися очі від кнопок і справ, Я б вдома на ґанку хоч день простояв. Забуду дедлайни, лишу монітори, Там інший у серця тепер монітор. Там кава у горнятку пахне інакше, Там бути собою — і легше, і важче. Відпусти додому, де дихають стіни, Де я не солдат, а просто людина. Підпиши цей папір, відпусти на вокзал Набратися сили, щоб просто поспав. Відпусти додому, до рідних облич, Крізь далеку дорогу і темну ніч, Щоб серце згадало забуте тепло, І все, що боліло, нарешті пройшло.
2026-02-12 21:39:04
3
0
Схожі вірші
Всі
فكرة -
جت ببالي فكرة رواية جديده كنت اسمع اغنية billionaire لـ برونو مارس و بالكلمات ذكر اسم steve McQueen اللي ما يعرف من ستيڤ ماكوين هو كان النمبر ون بـ سباقات الناسكار حقت سيارات السباق كـ شرح أوضح مارح اشرح اكثر عشان م احرق عليكم بس الفكرة بحطها عندي بالدرافت و ممكن اكتبها بالمستقبل و الأبطال اللي ببالي يناسبوها ١- كوك ٢- هوبي
52
21
3614
مشروع
انا و الكثير من كاتبات الكيبوب الكبار بالواتباد حالياً نشتغل على مشروع ان شاء الله بيدعمكم من حيث تطوير مهاراتكم بالكتابه و غيره اتوقع بنكشف عنه في نهاية أغسطس، و بتلقونا انتشرنا فجأه مثل السرطان 😂💕 بس السالفه مفيده لكم يعني مو لنا... المشروع بعنوان #GTC نتمنى يفيدكم ❤
67
37
3541