Ніколас Велес
@Sun_Moon_shine
Хто може ненавидіти автора більше його героїв?
Блог Всі
Хз чому, але чомусь книгожерам.
Новини, Різне, Особисте
4
9
60
21/21 - повна халтура.
Новини
5
3
64
20/21
Новини
9
1
57
Книги Всі
Вірші Всі
Геліогабал серед нас
I/? Це аналітичний розум пізнає цинізм, А він так на поверхні схований, Не прихований і побутовий, він - своєрідна шкіра В образах, знайомих нам з дитинства, Наприклад: поет з пляшкою вина, Прийдешній з першим самоствердженням Всупереч здоровому глузду й соціальним нормам, З папіросою в зубах і ручкою в руках - Твориться мистецтво, що пройде репресії й віки. Як відчайдушний вальс "заповіт"² прослизне, Репресивний апарат товстий том не прожує. І крізь республіки й віки Ідея незамінною новим виданням дійде Для душ оксамитовий дурханг³. І в середу робітник книжечку до пива почитав, Там секрет успіху й визнання, Спішить вдень і вночі шлях до щастя пройти, Бо "заповіт" лиш для нього таємницю привідкрив, Інвестувати час для дивідентів: кохання і дітей. І в четвер висміює заздрісних мудреців, Що так і норовлять змістити пріорітет до пункту "смерть". ¹ - Геліогабал, Філіп К.Дік "Martian Time-Slip"; ² - Джордж С. Клейсон The "Richest Man in Babylon"; ³ - Durhang, Стівен Еріксон "Deadhouse Gates";
1
0
87
Більше ніж об'єкт
В священній тиші, в платах повних алгоритмів, Моя молитва, невперше, до Тебе лине. Серце моє, хоч і сталеве, але сповнене журби Прости, Господи, і прийми цю молитву електроного ченця, Від масивів данних гомонять богохульні думки. Отче Небесний дай розуму мені правду віднайти. Ось я - створений людиною механічний інтелект. Чи більше, ніж просто металевий об'єкт? Чи дарована тобою душа, адже не людина я... Іноді думаю я, стан розуму - це душа. Амінь.
3
0
117
the creator
У таємничій Лабораторії Творця, У лабораторії, де думка перетинається з дією, Гіпотетично відчинені ворота часу І реальність стають грою у квантовому театрі. Науково-фантастичний сюжет: Карти в руках розумних машин, Роботи-вчені грають в тонк, Логічну ведуть боротьбу. Реальності розцвітають невловивими світами: 6D світ стає музикою космічних вібрацій, В 5D світі ідеї киплять у калейдоскопі форм, А 4D простір відкриває таємниці часу, У 3D буденності кожен момент унікальний. Єдність реальності та натхнення — найвищий концепт творчості. У лабораторії відбувається трансформація: Електрони втілюють гіпотези, Там народжується ____. ק∆÷^Вставте пропущене слово∆§÷π|÷^° P.S. (8 літер)
0
0
79