PRO
Ніколас Велес
@Sun_Moon_shine
Хто може ненавидіти автора більше його героїв?
Блог Всі
Хз чому, але чомусь книгожерам.
Новини, Різне, Особисте
3
9
57
21/21 - повна халтура.
Новини
5
3
63
20/21
Новини
9
1
56
Книги Всі
Вірші Всі
Передмова до Героя.
Без початку і кінця крутиться колесо епох, Виплітаючи з людських доль гобелен легенд, Коло за колом в забуття і з забутя, Колесо продовжує прясти, не знаючи ні жалю, ні доброти. Новий герой, крок з мороку минулого зроби, Своїм іменем цю епоху сонячними променями освіти. Так, ця дорога твоя, бо легенда - це твоя душа, А в легенд - завжди дорога одна: До величі і лаврового вінця.
2
1
88
Якби плакав замерзлий край
Я не смертний — кого запитати, за що мене прокляли?! Ким мої діти були, хіба демонами, що поїдали світи? Холодні часи, які їхні гріхи? В війдчай прокляті боги моїх дітей одягли. Зима ти ката клята рука. Крига вірна моя, до грудей вона прилягла, Чому вона кохана моя? Коли душа так бажає тепла! Холодні вітри наші нерозумні сини, — голод ховається в їхніх яскравих очах. Як мені знайти милі серцю гарячі вітри? Це темні часи, мандрівник, прошу допоможи.
1
0
113
Честь Мертва
Честь Мертва — нічого нового. Хай була б жива, справа то яка? Вона - дочка Доброчинності й Гріха, Схожа на небажане дитя — Байстрюка. Та в нас богиня є своя, Вона висока і струнка: Зарозумілість, Гордовитість і Пиха — Це її прекрасні імена. (Зізнайтеся хто з вас знав такі складні слова?) Звісно, ти не такий і не така! (Потіш себе, дитя) Звісно, в кожного і правда й істина своя. (І зазвичай противна пика, ой пиха) Дочекалися — кінець квазі-вірша.
9
0
235