Влад Котов
@Vlad_kotov2
Блог Всі
Цікаве, Думки вголос, Особисте
6
4
52
Доля
Цікаве, Думки вголос, Різне
4
38
Цікаве, Різне
5
45
Вірші Всі
Нічна пора
Нічна пора відкрила думи, Та є проблема в тім одна, Вони щось зовсім нехороші Розруха й гнів панують там. Як раптом, одна ясна, прозора думка, Протиснулась туди на мить. Шкода, що сенсу в ній нема, Із нею впоралась журба. І ось у гості знов приходить смуток, Та каже, що він тепер надовго тут, Ти хочеш взяти й опустити руки, І бачиш лиш найгірше в цьому. І звісно, щастя в цьому мало, Та що там мало - його і близько не було. Один за одним гаснуть промені надії, Згорають теплі спогади і мрії, Добро - заміщується злом. А далі буде тільки гірше, Ти маєш себе в руки взяти, Й знов, згадати тих, хто був тобі найближчим І залишається з тобою, наперекір всьому Якщо таких немає, Чи може їм завдячуєш цей жах, То знай, вони були несправжні, А справжніх варто почекать. Тож встань з колін І глянь страхам у вічі. Одним лиш поглядом ти проженеш їх геть, Розруха, смуток, відчай - підуть за ними теж. Хтось скаже, що це не просто так, Що ніби все це неможливо, Та ти лишень повір мені, Якщо ти маєш відповідний настрій, То зможеш впоратися з усім!
9
0
416
Примхи долі
Яке все ж дивне це життя, Ніхто не знає майбуття Ти просто йдеш собі поволі, Спираючись на примхи долі. Комусь вона дарує щастя, Комусь любов, одну й назавжди, А в кого друзі щирі, справжні, Та є і ті кого образить... Нехай образить раз вона Все решта, то уже твоя вина Зневіра, то страшна є сила Та не здавайся, йди до цілі Коли в страшну лиху годину Повстануть проти тебе сили, Шукай навколо щось хороше Воно тебе врятує, друже. І не кажи немає світла. Це все – зневіра і невтіха. І навіть, у найгіршу мить, У кожного десь глибоко, Надія все ж бринить.
5
0
357
Нездійсненна мрія
Солодких снів щоночі я тобі бажаю, І з кожним днем даю про себе знать. Ти особлива, одна така - єдина. Та все ж, мені до тебе не дістать. Ти лиш повір - це не пусті слова. Всім серцем я тебе кохаю І все віддам, щоб знову мати змогу тебе побачити хоч раз Бодай на хвильку, хоча б на мить, Твій погляд на собі зловить.
7
0
325