Victoria Zhyliak
@ZhyVi
😊
Блог Всі
Повернення заблукалого сина (дочки)
Думки вголос, Новини
5
118
Новини
6
68
Новини
5
36
Книги Всі
Вірші Всі
Сон
Так просто бачити твоє обличчя У проміжку між вечором і ранком Так просто чути голос твій У тембрі в якому можна потонути. Так просто торкатись рук твоїх Коли небачилися вічність. Так просто відчувати тебе Коли приходить ніч.
9
0
581
Синя глибина
Ти шепотів слова, які хотіла чути, Твій голос манив, наче синя глибина. В твоїх очах я бачила майбутнє, А ти й не мріяв про щасливе майбуття. Хіба не бачив ти жіночога тепла? Хіба в твоїх думках була лиш темнота? Хіба твої слова, які як мед на серце, Були лиш для підтвердження всього твого життя? Не розумітиму тебе ніколи, Твоє життя, твій норов, шлях твій. Для мене ти залишився життям, якого доля не дозволила прожити.
7
2
617
Лялькар
Ти керував її долею, та часом мінливим, Неначе лялькар у своєму театрі. Ти окриляв її, та обрізував крила, Здираючи маски звичного життя. Ти був її всім, до кожного дотику губ, До кожного теплого слова, До кожного ніжного погляду. Ти був найкращим зі всіх. Вона ж як наївне дівчисько Велась на солодку брехню. Повірила кожному слову, А потім пішла у пітьму. Ти оголив її душу, не залишивши ліків. Твої слова навік бринітимуть в її душі. Вона уже не буде тією ким була, Бо ти залишив все позаду Забравши часточку її життя.
7
0
717