Вікторія Тодавчич
@_victoria_todavchich_
Little sun 18
Блог Всі
Вибір...?
Цікаве, Думки вголос, Питання
11
9
182
Цікаве, Думки вголос, Особисте
23
6
400
Привіт всім))
Цікаве, Думки вголос, Особисте
21
12
525
Книги Всі
Вірші Всі
Якщо хочеш...
Якщо хочеш про мене щось знати, Я звичайно тобі розкажу. Щоб у тебе був час і обрав ти З-поміж всіх рідну долю свою. Я не буду щось з себе вдавати, Дуже добру чи навіть святу. Бо я знаю свій власний характер Свої погляди, звички, табу. Не для мене пусте лицемірство, Та брехня остогидла мені. Я відразу скажу в що я вірю, Що люблю, що тримаю в душі. Без проблем відповім на образи, І тому, знай ти тільки одне – Я даю тобі мить щоб обрати : Моє серце чи інше, чуже?
15
4
72
Я б так хотів...
Я б так хотів твої зігріти руки, Щоб хоч на мить торкнутися тебе. Якби ти знала, як... Які це муки, Коли дивлюся на твоє лице, І посмішка твоя та ніжні очі Все не для мене, кожен погляд твій... А я стою немов німий та хочу Прокинутись нарешті від надій...
9
1
78
Це любов?
Ти прийшов в моє серце в осінню пору, Я той день не забуду ніколи, Бо у віршах я часто писала " люблю", А тоді... Я відчула це "слово". Тиха посмішка, постать велична твоя В моїх снах кожен день проживає. Та якби тільки в них, ти живеш і в думках – Ти не йдеш, хоча я відганяю. Це любов? Так, любов. Та наївна, жива Що лиш раз на століття буває. Це любов. Бо кричати так хоче душа, Що кохаю! Страшенно кохаю!
12
3
37