PRO
Вікторія Тодавчич
@_victoria_todavchich_
Слова які відчуваються наче обійми...
Блог Всі
Цікаве, Думки вголос, Особисте
15
6
369
Привіт всім))
Цікаве, Думки вголос, Особисте
16
12
516
Як ваші справи ?
Цікаве, Думки вголос, Особисте
14
7
223
Книги Всі
Вірші Всі
Відчуття
Твоє кохання все розбудить в серці, Всі почуття шалені й запальні. Я думала, що там вже все померло, Та щось ожило знов на глибині. Твоя любов мене примусить жити, Не існувати й рахувати дні. Радіти й більше всіх тебе любити, І відчувати все неначе в сні. Коли сердечні двері вже закриті, Ти прийдеш в дім душі, як в рідним дім. Ти подаруєш знов бажання – жити, Всі відчуття шалені й запальні.
16
4
39
І наче вже й цвіте весна...
І наче вже й цвіте весна, І все прекрасне наче в казці, Та на душі чомусь зима, Чомусь не відчуваю щастя. І наче вже й проблем нема, Вдається все, що тільки хочу. Та знов чомусь сумую я, Щось душу знов мою шкребоче. Між вигоранням й дисципліною, Шукаю шлях спасіння, спокою. Настане день і зрозумію я – Господь, з ним бути серцю хочеться.
10
0
22
Я не смію, не можу. Чому?
Я не смію тебе називати "своєю", Я для тебе ніколи не буду "твоїм". Та чому коли бачу тебе – плаче серце, В голові розбігаються сотні рядків? Я не можу тебе покохати шалено, Я коханим тобою не стану. Чому, Тільки погляд один – як удар по легеням І повітря не маю? Немов не живу. Я не смію, не можу! Любові немає, Та чомусь мої мрії про тебе, і сни. Не люблю! Та чому знову миті чекаю, Коли враз озирнуся, а поруч є ти.
16
6
126