Vikto
@_vikto
Блог Все
Не долюблена дитина
Мысли вслух, Нужна помощь, Личное
1
56
ЧАЕС боюсь
Мысли вслух, Личное
3
3
58
Магия утра
Цитаты
3
44
Стихи Все
Мова рідненька
Кожний день ходжу до школи, І читаю і рахую. Лиш одне не йде до мене Наша мова рідна. Вчу вдень, і в ніч, і на уроці. Та щось тяжка вона вся, Йде до мене безпуття. Сльози вже пятки вмивають, А я правела незнаю. Без мороки нікуди, З цеї мови ось такої, Теї рідної одної.
3
2
109
Війна
Війна Час прийшов. Час той самий. Той самий вирішальний. такий тяжкий, такий легкий. Такий легкий як кожна стрічка. Стрічка цього вірша. Зараз тяжко, неймовірно тяжко. Як у тей час коли війна. Як Та страшна, світова. Та наступна, як біда страшна. Скільки вона горя принесла. Мені не знати. Та Я не хочу Це лихо знати, Ось те про що можуть вічно розповідати. Здавалося вже все пройшло. Та не все. Наслідки залишилися. Я їх не можу знати, тому й не можу написати. Але вони були страшні! Хоча потрібно пам'ятати Про тих героїв на війні, Про їхню кров та біль. Ми маєм пам'ятати.
3
0
92
Можливо...
Ти щасливий? Ні, я нещасний. Чому ж ти такий прекрасний? Можливо...я сумний, Можливо, я веселий, Незнаю як тобі відповісти. Ось зараз. Можливо, світить сонце, Можливо, хмари вітрові, А, може, дощ іде рясний. Нічого я не знаю зараз. Чи я похмурий, чи ясний. Не відчуваю У своїх лодонях, В своїх вустах, чи на яву. Чи посміхаюся я зараз? Сама не розумію. А ти як? У тебе усе? У мене день, і ніч гроза іде, Яка з собою смуток весь несе. Гроза ця прилинна, і ніби нескінченна, в моєму серці розтає.
2
1
83