ким я є для тебе..?
тихо, знову вечір без світла, падає сніг за вікном. нуль повідомлень сьогодні, та ніч зустрічає мене поганим сном. як зазвичай, прокидаюсь, без твого "доброго ранку". а що знову не так? питаєш у мене після невеликої сварки. і справді, хіба за цей час щось змінилось? в нас немає стосунків, здається, вони мені просто приснились. я шукаю час аби частіше щось написати, а тобі важко навіть просто відповідати... думав, ти будеш писати поки я не заходив в ті нещасні два дні, проте, я помилився, твоя присутність була лише в приємному сні. мені було важко, хотілось покинути цей уявний дім, а ти просто декілька днів дивилась клятий фільм. інколи навіть хочеться поставити крапку... навіщо я сказав про свої почуття на початку? я втомився боротись за ці недо стосунки хто ж знав що я отримаю від них такі "подарунки"? сонечко, а ким взагалі є я для тебе? кохана людина чи просто хтось там в інтернеті?
2024-01-07 21:07:44
0
0
Схожі вірші
Всі
Oh my love song
This is a song I wrote 2 years ago,it's not good but I had 1 day to prepare it for a project.I had to perform it with my friend violet,and it wasn't that bad. Oh my love what happend here,break me until I have no tears.Oh my love what happend here,you make me feel so sad and bad but in the end it's this and that.Oh my love what happend here,I cry and cry till the tears are dry.Oh my love,Oh my love.Ive waited long for you to come,I've waited for you to love me.Oh my love we had it all,but in the end we lost it all.Love can fade just like your life,love can hurt and burn until the ashes crash and turn.Oh my love our souls are connected,but why do i feel them drifting apart.Oh my love we dont have time,you will soon leave me all behind.Oh my love I always knew that in the end,our love would defend our hearts.I stare at the stars,and feel you watching me.Oh my love,I shouldn't love you,but I do.. Lillian xx
48
17
3860
Не скажу "люблю"
Знаєш, складно Тебе любити й не сказати. Тебе кохати і збрехати, Що зовсім іншого люблю, І що до тебе не прийду. Знаєш, той "інший" мене теплом своїм зігріє. Зачарує і поцілує, А ти сиди там далі сам, І йди назустріч виючим вітрам. Тобі вже більше не скажу своє я болісне "люблю"... А просто відпущу і почуття у собі похороню.
74
14
6939