Сніданок з Едемом
@c_c
Нахабні жарти, чистий розум, грязна кров
Блог Всі
2024 рік
Відгуки та рецензії, Думки вголос, Новини
4
3
94
Відгуки та рецензії, Особисте, Потрібна допомога
3
207
Відгуки та рецензії, Думки вголос, Новини
3
132
Книги Всі
Вірші Всі
Дядько.
Мого дядька виходить проводять на проводи Іде на фронт з двома дітьми, які без тата виростуть, звідки вони знають що це остання їхня зустріч? -куди поїдеш, в якому напрямку? Лунає коротка відповідь «я не знаю» А на епілозі сльоза захисника країни на чорноземи рідні падає. Мене це травмувало вже, а коли їх травмує? Чому б просто не взяти з притулку дитину, Або більше трахатися, гаразд, не мені про це хвилюватися. Є люди яких ловлять за яйця, а ті піддаються впливу й маніпуляціям, але перші точно підараси називаються. Ви за нього не хвилюйтеся, скоро перемога і так далі.
0
0
34
Я в морзі, до біса холодно
Я літаю як птах, У виріях і мріях Арктики, Мій психічний стан оцінити важко, «Та лікарі зі всіх сил намагаються» «Коли повна корзина крабів, Ти з неї ніколи не виберешся» Всі люди можуть справитися з раком, Або сховатися у панцирі на певний час, А я боюся уколів, захисна реакція — self harm приколи. Я хворий на голову чи всі навколо хворі? Я роблю те що приносить задоволення, інколи те що бʼє в голову. Плачу в подушку що не можу задонатити на кров, зате можу на FPV дрони для фронту Знаю, що це не вихід, але світ не в нормі. Ментальні виродки пальцем не клацнуть Прикольне виходить «братство», довіра і розуміння у взаємодії речовин не робить з мене хіміка, я прокрастиную навсмисно стаю для вас пропащим, я вірю в майбутнє століття, та на жаль, не вірю в наше. Комусь лишитися сина важко, Хтось колеться, молиться - одна параша. Всі хто «підтримують економіку країни» – від армії «відкошують», а я повинен через цих «диванних критиків» не мати конституційного права виїхати за кордон, як наприклад, громадянин України Євген Кошовий. Так, при владі дійсно відморозки і вам в інтернет просторі промивають мізки, навколо вороги Пластинка на одному крутиться диску, У весь час підвищений тиск; Я приймаю препарати щоб не йобнутись. На фронті - кіборги, в тилу - роботи, «Я не на війні по юридичним причинам» , (Хто зна може син прокурора) - з нововведеним законом достатньо бути полісменом або клоуном. Та якщо комусь захочеться крові, я опинюсь в морзі, а далі текст азбукою Морзе. В тілі при аналізі знайдуть залишки алкоголю, Зекономлять бюджет, достатньо короткий сюжет?
0
0
46
Ненька
Кожен з нас - окрема свідомість, Ти уособлюєш совість, а вона просто безсовісна Я люблю дивитися з боку на те що станеться Не було жодного року коли б завʼязати намагався. Країна в хаосі, Президент пропонує засунути Конституцію в анус Я для німих наче в пригодах барона Мюнхгаузена Красно дякую психіатру за Ксанакс, Я на тверезу голову уявляю що в бронежилеті та касці, Напроти мене танк з живими людьми, Сімʼями, мріями, стає до біса по хую що вони марксисти, Я навіть в іграх асістер. Я угараю з псевдопатріотів, яким би лише російське немовля зʼїсти Невже я частина демократичного суспільства? Яку я дам пораду сину, який залишу в цьому світі слід Я? Я в Прагу на погуляти, В Амстердам на подихати, Не планував в Нарнію, Моє свято в Рівному не померти, Та заради чого відкладати, я мов мʼяч, в ауті. Всі шляхи ведуть по суті в депресивні терни, Дитячі травми, недовіра до системи, Я заплатив, тому ти повинна відсмоктати. Мене наче лікує інтерн, Мій найкращий друг другий рік в інтернеті. Чому в мене в голові не дівці присунути, А якби хоча б сьогодні заснути, Я в будні волосся торкаюсь і кайфую від дотиків, Для чого хворому психозом наркотики? Всі шкури навколо на ботоксі, зате не в кайданках Моє співвідношення з космосом як мюслі Космостарс зранку. Хочеться просто вийти на двір в порваних данках, Закинути баскетбольний мʼяч у лунку, Ностальгія зводить мене з пантелику, Я хочу отримати достойну освіту, Молюсь аби в 20 років не знайомився з панкреатитом, Аби до 23-ьох не посадили як квітку. Я побитий життям та зі всіх сил намагаюся вижити. Дід довгожитель - 100 років, вдячний генетиці Я з кожним наступним роком старший на 10 Хто вкрав наше дитинство ? Міленіали бісять Я в тривалому тривожному стані з розладами психіки, Які до біса уроки життя, я ні на крок не приблизився до кінця, Мабуть переходив у дитинстві в ходунцях, Підкажіть будь ласка люди, як дихати?
0
0
83