Принцеса флафа
@drama_qveen
Блог Всі
Думки вголос, Особисте
4
59
Все залежить від вас
Думки вголос, Особисте
6
44
Про одну з найдревніших професій
Цікаве, Думки вголос, Особисте
4
37
Книги Всі
Вірші Всі
Що не так?
В тобі пустота, чи не так? Ти повертаєшся з зустрічі з "не тим", І кажеш, що він не твій смак. Не дивишся, собі в очі, не шукаєш рим. Чекаєш, від долі знак, Накладаючи собі новий грим. Ти й сама не розумієш, що не так. Твій, пасивний емоційний стан Перетворився в "душевний рак". Не говори,що це наслідки старих ран, Не аналізуй, чого є брак. А подумай, може "Вона" твій Коран? Може в Ній ти знайдеш віру, І емоційний храм? Може досить думати про міру, І про свій власний "театр драм"? А якщо Вона, та хто потрібна твоєму звіру? Та що потрібна твоїм губам?
6
0
317
Синдром " рятівника"
- Він абьюзер... Вверх рука і зупинився час, "Сама винна"- лунає крик сірих мас. - Йому потрібна моя допомога... Синці по тілу, біль в очах. Яке бремя на твоїх плечах? - Він тебе скоріше вб'є... Сльози, рани, і немає сил піти. Скільки ще будеш його жаліти? - Це нічого, люди ж живуть якось... Постійний біль, абьюз, це хіба життя? Скоріше це просто прокляття...
5
0
310
Мозок і серце
Мозок і серце, вічна дилема. Кого слухати нам треба? Чи може там буде складна система, Хоча там де є одне, іншого не треба. Мозок і серце, кого ж слухати нам, Щоб не опинитися не з тим, і не там. Я чесно не знаю, але пораду дам- Слухайте те що ближче саме вам.
4
0
411