Mila Kaminska
@kammille
Фіксую враження.
Вірші Всі
Жереб
Ну ж бо, давай! Зроби перший крок. Ти відчайдух. Ось твій кидок. Бавиться в піжмурки доля лиха. Чигає невтомно. Очей не спуска. Понуро простуєш. Та щем не вщуха. В рану вглибляється люта душа. Біль огортає. Кричиш несповна. Сльозами вмиваєшся. Плач не стиха. А ти усе сієш. Волі насіння. В незагоєні шрами. Від терну колючок. І вдихаєш повітря. Що просякнуте димом. І сплітаєш вінок. Зі змерзлих квіток.
7
0
521
Сонне пробудження
Тліє сторінка останньої книги. Час розтікається лавою чорною. Де ті рядки? Де теє слово? Чом засидівсь на узбіччі брудному, новому? Хмар не рахуй. Це - марення, й тільки. Ґав не лови. Не падай. Не ремствуй. Не клич. Шкіра мертвіє. Крокуєш несміло. В очах пожовтіло. Не бачиш нич. Друже, мій друже. Друже єдиний. Довго ішов. Збився твій шлях. Втомлений. Зморений. Повзеш коридорами. Друже, мій милий. Крізь шпарину, до сонця. Зиркни хоч раз.
5
0
534
Держава Деліріон
Держава Деліріон. В ній люди щасливі. Не мають очей. Не мають облич. В містах і на вулицях тихо, спокійно. Ніхто не сміється. І не гомонить. Усмішка - злочин. Карається тяжко. На те є закони. Вивчи їх всі! Догматів, поправок не смій забувати! Зведений робот. З пластмаси живий. Мовчи. Споглядай. Говори, коли просять. Голос - машина. Про це ж пам'ятай. Скажеш дурне - розпорошать, спустошать. Ти лялька на шворках. Не забувай.
4
0
617