Sahlo Folina
@sahlofolina
Дати волю самовираженню
Блог Всі
Особисте
5
127
Постійна боротьба
Новини, Думки вголос
6
172
Особисте
5
104
Книги Всі
Вірші Всі
Чому ?..
«Чому ти молишся?» - його погляд був направлений в очі Так дивно. Чому я дихаю? Чому живу? Я прошу дати відповідь на те що не знаю І щоб допоміг довіряти, не жити в страху. Коли знову по кругу накривають тривожні думки Я намагаюся знайти сили побачити Бога Але туман на очах, мені так тяжко іти Їх вітер дихає мені прямо в лице. Але прийде час туман спаде із очей Так було вже не раз У мене в руках купа непотрібних речей І втрачений дарма час. Я боюся питати чому і для чого... Говорять, що так випробовується віра Не виходить робити чогось значного Все летить в пустоту, а там прірва.. У мене нема слів. І бажань. Я не знаю що мені треба Тому і мовчу, прости… Лиш з надією знову дивлюся на небо Боже, де Ти? Коли туга смертельна охоплює тіло І навіть те що було пластиром, тепер не помагає Я хочу вчепитись за щось що врятує, Але поруч нічого не має… Я знаю, Ти дивишся. Твій погляд сумний. Бо довіра це повна відданість. Я вірю Ти хочеш відкинути камінь важкий За яким ховається чудо. І коли світ нарешті залишить на самоті Я піднімаю свій погляд догори відчуваю Твій теплий погляд на собі І слова « я не осуджую. Живи і більше не гріши»
0
0
68
Знову
Я із питаннями. Знову. Це похоже на круг, а не шлях, Який веде до великого, хоч і завдає болю Я ж потопаю в несказанних словах. Зараз час жити, та смерть дихає у спину… Вона лякає, ніби тут щось цінне Так є, бо я тримаюсь за повітря. Дивно Війна в думках. Там поле мінне. Знаєш , я так втомилася Шукати шляхи які приведуть до того що моє. Можливо такого взагалі нема І я намагаюся дарма … Я знаю що гірше не впасти, а залишатися лежати… Але у мене нема сил, лиш тривога Усі говорять: головне встати Але я не знаю для чого … Я хочу Тебе бачити, коли земля іде із під ніг Тримай мене, коли знову впаду Поможи вибирати істинну, серед тисячі інших доріг Щоб обійняти Тебе, коли додому прийду.
2
0
62
Невідправлене
Хоч і під псевдонімом, але чи це має значення? Я люблю тебе. Так незвично зізнаватися, але чекаю побачення Якщо такий час для нас прийде. Припустимо, ти інший насправді, неважливо, Бо я теж не така. Я хотіла бути розумною, бо не вийшла красивою Але зовнішність має значення, на жаль. Це пусте, можливо то не любов Лише фантазії, мрії, щось недосяжне просто ти перший, хто під них підійшов Я тебе таким бучу: далеким, несправжнім. До речі, хочеш таємницю тобі розкажу? Прости, я забула, ти інші справи маєш. Ти не пишеш, тож мабуть я напишу Книгу в якій ти мене покохаєш.
2
0
99