Sahlo Folina
@sahlofolina
Дати волю самовираженню
Блог Всі
Особисте
3
108
Постійна боротьба
Новини, Думки вголос
3
153
Особисте
3
104
Книги Всі
Вірші Всі
Найдивовижніша розмова 2
Це була найдивовижніша розмова.. Як ніч прийшла, з очей зійшов туман. Я знов благала допомоги в Бога Коли розсіявся самотності обман. Емоції не те шептали, Розбите серце не туди пішло. Не цукор був, тепер пекельні стали рани Так мрію знову про Твоє крило … Є спалах захвату, і феєрверки, потім тьма Це камера, тюрма, неволя* І серце бʼється швидше: це була брехня, Щоб відвернути ще одну душу від Бога. Не дай спокусам заглушити душі крик Бо відповідь лише у Бога хай не затьмарить серця тимчасовий блиск. І не обманюйся: в гріха лише одна дорога… * Ліза Теркерст "усе мало би бути по іншому"
2
0
77
Грона гніву
У людських душах гронами буяє гнів Наступить мить- народиться врожай Проллються сльози тоді, помста, біль І світ побачить: ось як виглядає край. Вранці буде світло, якщо зараз темно, Нас вчили готуватися до гіршого І скільки раз було усе даремно Бо мало бути від початку все по іншому. Я боюсь правди, бо вона вільна А у мого страху великі очі. Обманювати себе як різновид божевілля, Наповнюючи нереальним темні ночі. І ходять люди в світі між двома садами Тут справді вільні, хоч і є мета І вірність, святість це не величні храми, А віра і любов, ось там заховане життя.
1
0
55
Щось
Прошу, не дай мені зникнути, читай. Читай рядки, слова, мовчання. Від щирості, благаю, не тікай, Щоб виправдалось моє існування. Це лиш життя, хоча психолог каже, що депресія. Я не вірю, ти ж знаєш, у мене все прекрасно. така цікава в них професія, І я не довіряю, якщо чесно… Так, я боюсь, але ж усі ми люди. Мені казали це нормально чи не так?? Я вже не вірю, брешуть всюди Не довіряю я, мовчу, пробач … Сьогоднішній день був нормальний Незважаючи на пролиті сльози в пустій кімнаті Вони краще ніж відчуття «нічого» І Я пишу «добре» на питання «як ти?» Я так мрію завтра почати краще Але щодня сьогодні виходить погано… Сьогодення лишає одну напризволяще Що буде якщо завтра не стане ? Якщо дивитися назад, так дивно… Мені там добре, зараз накриває хвилею І я питаю в себе; хто винний, Що так сумую за собою щасливою? У всякому разі, не йди і пробач. Ти кажеш «пройде», я згідна. На жаль, не уникнути всіх життєвих невдач, Просто дай відчути що я потрібна.
6
0
117