PRO
ДАДА-РАСТАМАН-ІТСИСТ
@tracy_chamber
Життя — це абсурд, абсурд — це мистецтво, а мистецтво — це життя 🍇💐🐸💚👑✡️🕉️♐
Блог Всі
Дуже стисло
Цікаве, Особисте
20
2
226
Думки вголос, Особисте
2
160
Мій топ-10 пісень Wu-Tang Clan
Цікаве, Відгуки та рецензії, Особисте
4
5
158
Книги Всі
Вірші Всі
"Будеш як тато?.."
Будеш як тато? Будеш Пиво? Запеченим Будеш? Я наріжу тобі світило Я побачу твою душу Ну і добре Хоча б не тойво Хоча б не сяєш Як те і се Хоча б і ти як північне сяйво Ти хоча б не мáстиш маслом Себе Зробимо собі боляче Болюче згадувати це Немов їжак колючий Лежиш на дні Як морський їжак Будеш як тато? Аж ніяк (17.09.23)
3
0
46
Як писати з гарним ритмом? (на 200 віршів, юбілей, уху)
Як писать із гарним ритмом? Дуже просто – я скажу. Навіть пофіг всім на риму, Головне – щоб ритм чіткий Плавав в пельці читача Або стукав – кому як. Ти простукай ритм спочатку. В тебе стіл є під рукою? Ну то й добре, от, простукай. Чуєш? Тук – і тук – і тук! Відчуваєш ритм отут? Ні? Гаразд. Тоді послухай (Та забий уже на рими), Ритм – це штука незбагненна. Треба вміти рахувати. Ти постукай – порахуй, Ще постукай – порахуй, Не іде? – забийте хуй. Ритм – це штука незбагненна. Проспівай його, юначе, Мелодійно, ніби й наче, Проспівай його для мене. До-ре-мі-фа-соль-ля-сі – От і ритм в усій красі. Ну, то як? Відчув ти ритм? Ну нарешті! Йди записуй Вірш оцей! А потім вже Що захочеш, виробляй – Хоч на музику клади. Головне – щоб був чіткий, Мелодійний ритм.
4
0
64
Май лорд айм фолін ту йор ніс
Скоріш за все сьогодні не вдасться Скидається на те що Скоріш за все Бог існує Май лорд айм фолін ту йор ніс Коригування небесної артилерії артерії інженерії Венери і її Захворювань серцево-судинних середньо-судимих винних помірний жмих Май лорд айм стіл фолін ту йор ніс Знаєте спровоковані вами Кавові дискусії Такі вкусні На смак А насправді як? Куди нас тягне? Назад? О Тоді Май лорд айм нот фолін ту йор ніс Іф ю ноу ю ноу Ґудбай май літл френд Ноу лав
3
3
71