ДАДА-РАСТАМАН-ІТСИСТ
@tracy_chamber
А / ШАНОВНА НАША ДУША 🧀🎼🐸💚👑🕷️✡️🕉️♐
Блог Всі
Дуже стисло
Особисте, Цікаве
23
2
234
Блог, який врятує серджбук
Новини, Особисте, Гумор
5
1
495
Новини, Різне, Гумор
7
2
241
Книги Всі
Вірші Всі
Без назви
Я зрілий, ніби червоний помідор І гарячий, ніби самець горили Я хитрий, як восьминіг І викупаний, ніби водоспад Нещодавно мене викупили з рабства Світ такий приємний і сонячний Вітерець колише стовбури пальм І ледве торкається моїх слідів на піску У той же момент Нудно! Лишень схопишся за чайку А вона тобі Я, прохолодна, ніби, пательня Я, самодостатня, неначе, мозок, людини Я, так, хочу, тебе, любити Мені невідомий страх Я чорний, неначе порох На далеких землях Чекає на мене хтось Хтось І порятує Хтось І уся на світі ртуть Хтось І амінь цьому велетенському ХТОСЬ (01.04.24)
4
0
98
Маленька історія маленької людини
Поринувши у підсвідомість Занотує свої думки (геть папірець) Що за день! З мене досить! Не таке я робить хотів! Хтось не наллє йому кави Або гарячого молока У долі суворої та ласкавої Є думскролинг – молодша сестра Але незважаючи ні на що Продовжує підсвідомий міні-вояж Наш малесенький пан Казна-Хто Казна-звідки улюбленець наш В нього є маленька ручка І маленький дешевий блокнот І я знаю він точно влучить У мішень неймовірних думок Хоча поки що якщо чесно Все виходить ну якось не дуже Реальності дикої небезпечне лезо Змусить кожного з нас напружитись Знайшовши час серед глухої ночі Він почне гортати книжки Що уникнути різних збочень Повсякденної старовини Аж побачить він раптом – Еврика! Ніби вивчив таблицю множення На сторінці десятій естетика На прохолодну піну схожа так! Ляже спати з думками про вірш На годиннику перша година Стрілка стукатиме: Не спиш? Та нібито так Єдине Хотілося б більше часу Для розгорнутих як в книжках метафор Та нічого не зробиш – масу Неспланованих мікро-фраз Настає зі світанком час Геть з дороги, дрібний літератор!
3
0
135
А що, як..?
Якби я був Робертом де Ніро Я б не писав цей вірш Єдиною моє проблемою були б нирки Та фраза від незнайомця "Чого ти ссиш?" Якби я був Робертом де Ніро В мене було б небагато друзів Мій гель для душу би пахнув миром Або ж калиною у червоному лузі Якби я був Робертом де Ніро Я б їздив у лімузині Не вилазив би з власного тиру (Звичайно ж не в Україні) Якби я був Робертом де Ніро В мене сльоз не було б на плечі Я б не був загальноосвітнім лідером І точно б не писав віршí
4
0
213