PRO
Creatore di poesie
@Creatoredipoesie
Истиное знание есть дело не одного ума ...
Книги Всі
Вірші Всі
...
Палають квіти волошкові, Гудуть і листями шумлять. Від горя, болю чи неволі: Сурмлять, нещаснії, сурмлять. І кава їм - не рятівник. Слово, також, - то не ліки. А зірве грубо мандрівник - Пізнають все у мертвім світі.
4
1
53
...
Холодний непроникний біль, З очима пустими, з думками тихими, Чуєш, не підходь, ти чуєш, згинь! Не друзі ми і дружба наша - лихо. Чи я створив тебе або життя тебе сворило: Твоє обличчя кам'яне, Воно мені чуже, немиле, Ти чуєш, не моє, покинь мене. Ти стер всі межі, все - химера, Ти тихо підійшов й рукою обійняв плече, Ти ніби тут, а ніби і далеко, А холодом так коле й так пече... .... Згори у полум'ї печалі, Палай у сумі із розлук; Щоночі ти відходь подалі - Відходь у темряву із мук.
2
1
40
...
Моє мовчить, моє мовчить, Як кіт сумний під батареєю. Тролейбус за вікном червоний мчить, Сріблястою серпневою алеєю. Такий отрутний літній дощ, Такі гіркі серпневі дні, Трунок ядкий - твоє вино, Що ти дала колись мені. Чи за вікном, чи то з котом; Чи сплю, чи мчу - короткий світ. Один, з своєю кров'ю чи твоїм вином - Подалі, поза болем, межі своїх літ. Хотів би вірити в красу Та за вікном, в душі - серпнева ніч, Я вірю у життя, я вірю у людей, Але навряд повірю знову я тобі. Без серпня не було б краси, Тролейбус не гримів би за вікном, Не бачив зранку я б роси І кіт не спав би ніжним своїм сном. Тому так сталось, як і мало... Поїду вдаль я, в далечінь, А ти мовчи разом з моїм котом, А може, таки скажеш щось мені? (2017 рік)
8
0
223