Juli Pencil
@Juli_Pencil
✨ The world of fantasy and adventures ✨
Блог Все
Люблю ніч, люблю зорі
Мысли вслух
1
112
Моє повернення і трішки планів
Новости, Разное
1
1
46
Знайомство))
Новости
6
1
67
Книги Все
Стихи Все
Зорі
Заглядають ясні зорі у вікно – Самотні, мовчазні й далекі… Здається сяйво близьким, та воно За тисячі, мільярди кілометрів! І зірки тої, що нам зараз сяє, Може вже й не бути взагалі. Ми бачимо лиш залишок її примарний, Що до нас лиш зараз долетів. Ми живемо у різних просторах й часах, Та бачимо так близько кожну мить, Бо сяйво зірки, що літає у світах, Долає все, щоб передать її «привіт». Коли ти бачиш зірку в небі, То знай, можливо, вже її нема. Та зараз вона сяє лиш для тебе! На цьому небі є вона лише одна.
4
0
61
Ніч
Ніч… на небі ясно сяють зорі, Довкола – ні душі. Нічна краса чарує, як ніколи, І я стою у цій імлі. Чуєш, як тихо вітер шелестить? А тонкі струни цвіркуна? Чарівна аура накрила вже за мить І змушує повірить в чудеса… Так гарно… я боюсь поворухнутись, Щоб не розвіять чари ночі!.. Нічне життя вимушує мене здригнутись, А серце пристрасно тріпоче… Доріжка місячна виблискує на мить, Я нишком їй дивлюся вслід… Такий чудовий час, коли все спить І оживає зовсім інший світ…
5
0
102
Голос
Трапляється іноді – голос лунає… І кличе мене звідусіль. В чарівну країну мене він гукає, Сплетену з моїх мрій. Всього лише крок мені треба зробити, Як я вже потраплю туди. Та, чомусь, не можу цього здійснити, Щось зупиняє завжди. Всього лише крок… О ні, як це страшно! Не можу, не можу!.. Боюся. Та треба іти. Щоб не було так лячно, Краще я все ж усміхнуся. Піднесла стопу я у сяйво блискуче, Заплющивши боязко очі. Прощайте… Рушаю у світ, де дрімуче Ховається марево ночі… Відступати вже марно… я піду. Піду назустріч Долі! Усміхнуся, як тільки її зустріну… І порину в пригоди поволі.
8
0
133