Хонна
@Magistr_Honna
21 століття - століття поспіху. всі і все спішать, навіть література
Блог Всі
Новини
7
23
175
Щастя
Думки вголос, Особисте
9
4
216
кодова назва "Бульбашка"
Думки вголос, Новини
9
66
414
Книги Всі
Вірші Всі
Ода майстра підземель
Він ожив!! Він ЖИВИЙ. Вони (ті дві людини) Вдихнули в нього життя. Вони виконали всі мої мрії. Я пограв в днд Я провів цю гру. Не очікував я тих поворотів. Мій до цього безликий світ Ожив, він став світом реальним Для мене, і для пригодників. Я не знаю.. Можливо це все ілюзія тільки. Бо світ то відсутній Є тільки думки про події у ньому. Можливо живим відчув себе я Цього то не вистачало... Мені. Все життя?
4
0
141
Одноманіття
Вечеря, сон, ранок, Чисті зуби Сніданок, школа чи робота, Вечір.. Сон, сніданок, коледж, Чи дит. садочок, Знову вечір, Черговий вечір. Одноманіття, сум, нудьга, Знов робота? Знову вечір? Безсоння, телефон і тік ток стрічка. Ранок, чисті зуби та сніданок. Знов яєшня? Знову кава? Садочок/школа/коледж/офіс... Таке життя, його змінити можна. Але потрібні деяки зусилля. Потрібне не просте бажання, А тільки праця, над собою, Велика праця.
4
4
133
Вишня
Вишня, старе дерево стоїть біля будинку мого. Іноді сороки співають на ньому, Хоча.. як можуть співати сороки? То ж не музика, а якесь повне лайно. А взагалі то з вишнею пов'язано багато історій. Колись, сто років тому, Тут проходив кобзарь, і співав про пригоди. Його слухало ціле село, Воно називалось... Ай, вже не помню. Потім, тут знаходилась віла. Хто тут мешкав, мені невідомо. Але то були гарні часи, Під деревом писались чудові, і дивні вірші У погожу погоду. Зараз же тут знаходиться місто, Хоча і не центр, околиці тільки, І тут, біля вишні, приватний будинок. Тут зараз сиджу я, І це дерево знову натхненням повно
3
2
134