Надряпати б на язиці
(18+)
Надряпати б на твоєму язиці Щось вульгарне, Поряд з романтикою Злизати всю кров Із пальців Кришталеву й холодну У треморі тіло Малює атлас бажань Вульгарних та романтичних Мені лиш здогадуйся Чому і де це трапляється Чому і як має статися Кров твоя п'янка та солодка Відчутна отрута охоплює розум Темніє Надія жевріє Зникає за горизонтом вчорашнього дня Допоки думаю Що я хотів на язиці малювати Можливо, то було б твоє ім'я Але інакше, від душі, написане її мовою В прекрасній подобі Без злоби Бажань кудись летіти поперед усіх Лиш бути тихесенько тут Зараз Навіки 1.11.2022 (22:06)
2022-11-08 22:09:18
4
1
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (1)
Man Vi
☺️
Відповісти
2022-11-08 22:11:55
Подобається
Схожі вірші
Всі
Тишина ночного неба
Полный город одиноких улиц И фонарики вокруг в глазах горят В темноте стен полыхает ветер молча , Сцены шелеста теней играя без конца ... Мнимость разных звёзд по небу Освещает путь ко царству сна Тем , кто в глубине ночи не встретил , Свой покой без тучь мыслей сполна ... Тишиной ночного насладиться неба , Рано или поздно станет легче слов ... Без ответов улетят запреты Давних чувств и всех тревог Звук сверчков дополнит кредом Пейзаж сердца споведь звёзд , Лишь о том , что дни болело От полных будней забот
46
44
3235
Не скажу "люблю"
Знаєш, складно Тебе любити й не сказати. Тебе кохати і збрехати, Що зовсім іншого люблю, І що до тебе не прийду. Знаєш, той "інший" мене теплом своїм зігріє. Зачарує і поцілує, А ти сиди там далі сам, І йди назустріч виючим вітрам. Тобі вже більше не скажу своє я болісне "люблю"... А просто відпущу і почуття у собі похороню.
74
14
6257