Nadine Tikhonovitch
@rogate666
Contra spem spero #stopwarinukraine
Блог Всі
Що воно таке і з чим його їдять?
Новини, Цікаве
40
30
563
Не губіться
Новини
15
14
324
.
Думки вголос
19
3
280
Книги Всі
Вірші Всі
Поруч
Просто будь поруч, коли я згасаю, Тоді, коли всі зневажають мій біль, Тоді, коли пекло зватиму раєм, Ти сплетенням пальців торкнись моїх крил. Просто будь поруч, коли я сірію, Коли у безодні торкаюся дна, Мені подаруй усмішкою віру, Коли знов простягну вуста до вина. Просто будь поруч, коли мою шкіру Ті візерунки вкривають із крові, Не дай лиш мені забути про міру, Коли я підношу дуло до скроні. Просто будь поруч, коли я слабкіша За ту, що зустрілась тобі ще давно, Будь інколи поруч — клянусь: облишу Візерунки на тілі й біле вино.
0
0
10
Шостий рік
Я стільки разів уже відпускала в небо рябе, Що всяку надію втратила відпустити тебе. Я стільки разів чекала на телефонний дзвінок І стільки разів губилась серед тривожних думок… Стільки років без тебе тягнулися, наче віки, Та збережений памʼяттю останній дотик руки... І досі небо осіннє сповнене тих же тривог, І скільки разів його малювала, знає лиш Бог. Я вже подолала безліч доріг, безліч етапів, Де проклинала та пробачала, різала навпіл… Я стільки разів тебе відпускала й досі ніяк — Ти досі мене зігріваєш, світиш, наче маяк. Я стільки разів молила викреслить дату цю геть І скільки разів намагалась обдурити я смерть… Стільки спроб забути крізь роки і кожна з них — марна, Інколи навіть здається: світ — психічна лікарня. Я знову палю календар: в датах заточений крик — Я намагаюсь це відпустить шостий бісовий рік. 03.09.23
8
3
72
Печуть на тілі...
Печуть на тілі ранкові порізи, І грає із мозком мій друг — алкоголь, Та з головою під воду залізу Дограти свою другорядную роль. Тут так самотньо і зовсім безлюдно, Нехай вдалині десь сирени гудуть, Мій голос хрипкий нікому не чутно, Та чекає на дні річковая муть. А сонце пече десь над головою, Небо востаннє усміхнулось мені, Не помічаю себе серед болю І знов топлю себе, як біль у вині. Не розуміючи сенсу всіх звуків, Спускаюсь з думками сміливо на дно, Та ще памʼятаю темп твоїх рухів І як шкода: мені ще не все одно.
10
1
144