PRO
Марі Жаго
@Mari_Zhago
Я Є
Блог Всі
4 грудня 4 роки
Новини
12
2
132
Проміння моєї душі
Цікаве, Думки вголос, Особисте
16
1
2331
Вільні від Бога
Новини, Цікаве, Відгуки та рецензії
6
4
44
Книги Всі
Вірші Всі
Колискова
Он вже сонечко сідає І наш котик позіхає. Треба спатоньки лягати: й засинати, й засинати. Спи мій любенький синочку,  Обійматиму всю ночку, Зранку вспієш ти пограти, Зараз треба — засинати. Спи синочку любий мій, Сни летять до твоїх вій. Пригорнула до серденька, Обіймає ніжно ненька. Вже сопе мала дитина, На подушку капа слина. Влігся поруч теплий кіт, Муркотів поки не зтих. Всі заснули навіть тато, Тож припинемо співати Зараз треба — засинати, Засинати й міцно спати. ❤️
7
2
105
Вуста
Твої вуста — яскравими рожевими плямами лишаються на моїх комірцях, і завжди чіткими відбитками в свіжих, паперових листах, маленькими червоними смайлами з кожним "кохаю", "привіт". І все в нас просто чудово, але, на жаль, я — звичайнісінький кіт.
26
2
323
Май
Май на увазі: твоє кожне слово змінює всесвіт. Чи знаєш, скільки на світі схожих думок? Схожих бажань, кроків, досягнень і звершень? Кожен твій порух — це вибух енергій. Навколишній хаос — відлагодженний процес. Не зрозуміти, за даний нам відрізок часу, весь механізм. Ти намалюєш у мріях ескіз, через тисячі років який довершать! Кожен по собі — листок. Усі разом ми мішаний ліс! Май на увазі: сукупність думок змінює всесвіт. Значення має навіть мізерна тінь. Кожен твій крок, дотик, тремтіння вій. Май на увазі: ти — згусток енергій. В просторі, часі ти завжди будеш свій.
15
10
607