Міріам Міест
@Miriam_MeEst_
мистецтво- сенс життя.
Блог Все
Наблюдения
Мысли вслух, Вопросы, Личное
5
9
156
Майбутнє
Мысли вслух, Личное
3
1
257
Сезонная "депрессия" (хандра)
Вопросы, Личное
4
1
162
Книги Все
Стихи Все
Вина
Меня сожрёт вина. И не останется места для любви, Для жизни, для желаний. Вот уже она в душе, вот в делах, а вот в глазах. День, два и слух она заполучила. А вот дыхания свело. Так стыдно, стыдно, как живу. Вина, вина, вина, прошу, Не будь так неумалима. Стань другом, верни контроль над совестью моею.
6
0
137
Мовчи
Відповідальність тисне і забирає сили. Якщо колись я відчувала змогу, відповідати, відстояти, усім кричати, усіх переконати. Це була сила, ціль, мета. Однак коли все вирішено стало: Мої стопи зрослися до землі, Мої сльози всохли на блузці -  Страх скував мене навмисно. Він відібрав усе: і думку, і голос, і віру, і бажання... Лиш біль і страх, притиснув до землі. І я нещасна, шукаю Смерти, Бо відчуваю, що все не так. Все, що я роблю не так читається людьми. Я промовчу- скажуть, що не маю слів, Я засміюсь- скажуть, що я зрадник. А я лише втомилася, лише сміюся із життя, Бо вже так загубилися думки, Що їх не віднайти ніде. / Білий вірш чи верлібр?/
4
0
140
Обострения чувств
Мир так мнителен, А я в нём постоянна. Давай будем кричать на мир, Как меняютца красный цвет любви на чёрную депрессию. Как биполярное расстройство в норме. Весной и осенью обострения чувств, Как злой рок, Проклятия бессмертия страданий. Я ненавижу и люблю, Потом бесчувствено дышу. Я говорю о чем-то, О чем буду жалеть, Ведь в тот момент всё сияло и поблекло, Затмило разум.
7
0
130