Автор Без Души
@Myrka_22
Блог Всі
Щось не те!
Новини, Думки вголос, Питання
3
51
Цікава ваша думка
Думки вголос, Різне, Особисте
2
5
51
Думки в голос
Думки вголос, Різне, Особисте
2
37
Книги Всі
Вірші Всі
Ті самі друзі що в тумані заблукали
Коли тобі погано, Ніде нема нікого, Усі немов в тумані заблукали. А ти сидиш на лавочці один І думаєш, куди ж вони пішли? Чому з тобою зараз їх нема? Чому як важко всі вони пішли? А я скажу чому так сталося погано Бо їм усім на тебе наплювати. Вони сидять десь веселяться, і всеодно на тебе їм. Вони щасливі, і діла їм нема до твоїх справ. А ти сумуєш і не розумієш чому так?!
6
4
361
Важкий світ
А все навкруг, вогнем вже запалало, І знищили давно вже ми, Все те що наші пращури так важко будували, В очах вже наших щирості немає навіть краплі, І світ вже поринає в пітьму і не довіру, Ми так хотіли бути в двох щасливі, Та не судилось мрії збутись цій. У людства вже немає того щасливого кінця, І у людей любові теж нема, Ти в ненависті кожен день живеш, І щирості ти зовсім не зазнав, Ми вже давно з тобою так живем А все навкруг вогнем вже запалало, І з цим нічого зовсім ми не робим.
4
2
445
Мій день
Цей вірш я написала тільки що і нічого не виправляла, це все що в мене зараз в голові, строго не судіть, сьогодні день мого народження☺️😔 ..................................................................... І от настав той день, якого так боялась. Це день коли в цей світ проникла я, І ніби добре все, таке хороше свято Та щось мені сьогодні все не так. Ці привітання ніби щирі, а ніби й ні. І люди всі до мене з посмішкою лізуть, А я ж прекрасно знаю, що терпіть вони мене не можуть, І я їх впринципі тако ж не можу. З дитинства свято це таке для всіх важливе було, А зараз що? А зараз я боюсь його, Воно мене до смерті швидко так веде.
4
0
391