I'm unable
One day, it felt pass me A chaos of thought, Some moments ago Was I believing a truth It dealt pass me I'm unable To comprehend The choices that I took The steps I've made I'm unable To learn Thoughts move within me of unknown origin From all walks of life Thrown upon me for choice Every rush of an hour And I choose however for a moment And some moments later another And my life becomes a chaos I can't figure out I'm unable To live In moments, I'm too lost in thoughts Right now, it breaks me And fixes me, and then again I'm stuck in my mind Without trying, I'm hurt and I do hurt What makes sense and no sense And sometimes all sense And I can make up things into what I want to believe in And what not, and reality I don't believe in I'm stuck in my chaos full of emotions I'm unable.
2019-05-07 08:50:45
4
0
Схожі вірші
Всі
Хай буде так
«And in my hour of darkness She is standing right in front of me Speaking words of wisdom, "Let it be"» Beatles - Let it be Хай буде так. Прийми своє життя. Прийми негоду, біль і в серці рану. Прийми свою не вічність, як буття. Прийми, що у людей на тебе інші плани. І не кричи, не плач, коли летиш із неба. Земля тверда. Це так. Реальна. Не м'яка. Живи та не шкодуй. Так було треба. Можливо не тобі. Комусь. Чиясь рука. Ти витримав. Стерпів. Усі пройшов дороги. Ти не зламався, ні. Ти просто біг не так. Ти просто падав. Просто вірив богу, І довіряв не тим. Кохав не так. Хай буде так. Прийми, що ти один І залишайся сильним, що б не було далі. Життя лиш мить, в яку стікає плин годин. Лиш зайчик сонячний, ребро медалі. Бо що б не було - ти не вічний, ні. І те що має тут коштовність, там - згорає. Ти помираєш тут. Зникаєш на війні. Та пам'ятай - у смерті щастя аж ніяк немає.
38
4
5959
Намалюю
Намалюю тобі на обличчі Сонця промені, хмари і гай... Я не зраджую тій своїй звичці І ніколи не зраджу. Це край. Небо синє, бурхливе і темне, Наче очі твої, наче рай. Наче сховище, замок підземний. Наче темний і лячний той край. Намалюю тобі на обличчі, На сторінці клітинку. Портрет... Я не зраджую тій своїй звичці, Знов малюю лиш твій силует.
52
13
3259