Частина перша. Дивний початок.
Частина друга. Старий жебрак.
Частина третя. Початок.
Частина четверта. Дикий койот.
Частина п'ята. Борг.
Частина шоста. Знову?
Частина сьома. Це точно табір?
Частина восьма. Напад.
Частина перша. Дивний початок.
Я стікав кров'ю, вже майже вмирав. Я заховався в старому будинку який вже майже розвалювався. Напевно в мене була зламана нога, бо я не міг підвестися. Взявши зі свого рюкзака кілька бинтів, я перев'язав ногу і поповз в сторону дверей. Відкривши двері мої очі засліпило світло.... Напевно читачу не зрозумілий такий початок, краще я розповім про часи своєї молодості.
Це було в 1849 році в містечку Бернія, схід Техасу. Тоді ще мені було 9 років. В наше забуте Богом містечко поплили гори людей які прагнули золота. І все це через золоту лихорадку. Так сталося що неподалік нашого містечка були поклади золота і стара золота копальня. Містечко від напливу людей швидко розрослось. Багато з тих що приїхали горіли жагою золота, інші лиш жагою заробити на золотошукачах. Моя мама мала крамничку з маленьким готелем в якому могли поселитись всі охочі. Я не дуже добре пам'ятаю свою маму, в моїй пам'яті залишилось лиш те що вона була доброю й чуйною жінкою, і виховувала мене сама.
Батька нажаль я не мав, зі слів мами він пішов від нас коли мені ще не було 2 роки.
Так от, моя мама тримала крамничку й успішно там торгувала різним кукурузяним хлібом і овочами. Я ж був єдиний чоловік в сім'ї, хоч і маленький, але завжди допомагав мамі. Ми мали маленький город позаду дому, здається ми там вирощували тільки кукурудзу для хліба, різні боби та томати для супу. Особливо друзів я не мав, дітей в нашому містечку було не багато. Я товаришував тільки з сусідською дівчинкою. Ми час від часу грались разом, але щоб назвати це крепкою дружбою - ні.
Минав 1856 рік, мені тоді було вже 16 років, мама вже не дуже справлялась з крамницею і готелем сама, тож мені довелость торгувати в крамниці. За той час поки я торгував я бачив різних людей. Хто тільки не приходив щоб купити хліба чи консерв - аби хоч щось їсти в копальнях. Деякі люди хотіли купити спорядження або просто черевики. І кожен золотошукач розплачувавсь або срібними монетами, або іншими менш ціними породами, наприклад: кварцем, мінералами або звичайним вугіллям. Пам'ятаю слова мами про золотошукачів: "Вони прагнуть багатсва, але не бачуть справжні ціності життя. Все що вони знайдуть буде пропито або прогуляно. Навіщо ж тоді все це? Чи можливо це хвороба?", тоді я ще не дуже розумів її слова.
Бувало що до крамниці заходили різні жебраки або іншого нечистого роду люди.
Вони часто просили хліба, бо з їх слів не їли кілька днів. Звичайно ж мама до всього цього ставилась з-під висока, не дозволяла давати будь-що задурно мовляв, якщо вони мають сили блукати то й матимуть сили заробити.
Продовження в Другій частині.
© Pirania Artist ,
книга «Уривки втраченого життя».
Частина друга. Старий жебрак.
Коментарі