НЕ БЫВАЕТ ЛИШНИХ «ПРОСТИ»
Не бывает лишних «прости», Если эта рана болит. А иначе нас не спасти - Захлебнёмся в море обид. Никаких «возможно» и «вдруг», Сколько зим прошло, сколько лет. Бросьте мне спасательный круг - Напишите просто «привет». В горле ком и сбивчива речь. Ночь. Гудок. «Как ты там? Алло!». В жизни нет бессмысленных встреч, Нас сводить – судьбы ремесло. И пускай мы разных кровей, Научись читать между строк. И цени всех близких людей В мире, где любой одинок.
2023-02-01 07:25:22
1
0
Схожі вірші
Всі
Присвячую
Присвячую тобі вірші українською, Бо не знаю, якою мовою висловлювати свої почуття. Хоча, для тебе, мабуть, краще російською, Але я вірю: зрозумієш і так. Бо коли ми зустрінемось, важливим буде лиш погляд: Серце не потребуватиме слів, Йому буде байдуже звідки ми родом, Навіть, якщо з ворожих країн.
73
4
4383
Намалюю
Намалюю тобі на обличчі Сонця промені, хмари і гай... Я не зраджую тій своїй звичці І ніколи не зраджу. Це край. Небо синє, бурхливе і темне, Наче очі твої, наче рай. Наче сховище, замок підземний. Наче темний і лячний той край. Намалюю тобі на обличчі, На сторінці клітинку. Портрет... Я не зраджую тій своїй звичці, Знов малюю лиш твій силует.
52
13
2531