Стренжер
@The_Stranger02
I just wanted to go somewhere where nobody knows my name.
Блог Всі
Поза межами Surgebook
Відгуки та рецензії, Різне, Цікаве
4
1
57
#Читай_Сурдж
Відгуки та рецензії, Різне, Цікаве
6
3
64
Новини
2
31
Книги Всі
Вірші Всі
Співай
Співай, коли так хочеться кричати, Не ігноруй мелодію душі. Співай, коли не можеш вже мовчати, Впустивши ноти у свої вірші. Бо спів лікує краще за ті сльози, Що зрониш у нестриманості слів. Підтвердять знамениті віртуози: "Емоціям покличте вчителів". Приборкай лиш жагу ту ненаситну, Що хоче скрізь отруту розливать. Згадай-но якусь пісню колоритну І серце тоді враз почне співать.
8
3
385
Світ
Коли затихнуть всі вітри Й земля нап'ється вповен, Скажи: "Я на рахунок три Ввійду в сузір'я човен Та понесуть зірки туди, Де не було нікого. Тому немає там біди, Немає там такого. Цей світ чарівніший за наш, Бо там панує тиша. Лети, окресливши віраж, Як зірка-дивовижа. Та обережно: місце те Є іноді закритим, Бо деяким все зло - святе, А світ той є убитим". Сказавши це, лети туди На схід, назустріч сонцю. А я шукатиму сліди, Повірив незнайомцю.
12
2
492
Думки про майбутнє
І не питай, чого я шукаю. По всьому світу тепер-но блукаю. Надія не мре, і я не здаюся, А тільки майбутнього трохи боюся. Що далі чекає? На що сподіватись? Кого покидати і з ким залишатись? І де моє місце у цьому житті? Та як не згубитись в моєму бутті? І найголовніше - де правди шукати, Щоб щастя своє раптом не налякати? Я цього не знаю, та й знати не можу. Це точно - наврядчи собі допоможу.
16
1
659