Анна Топтун
@Toptun_Anna
Пишу от души и то, что чувствую. Иногда, чтобы найти ответы, а иногда, чтобы спастись
Блог Всі
Вопрос
Цікаве, Думки вголос, Питання
7
4
108
Книги Всі
Вірші Всі
Що таке кохання
Господи, скажи, що таке кохання? Чи то щастя, чи то страждання? Все життя одну людину лиш чекати, Щоб щасливою навіки стати Надію мені боюсь все не плекати, Що зможу колись закоханою стати. За обрій поруч з ним щодня літати Та про кохання один одному співати. Боюсь не зможу себе я показати, І своє серце комусь подарувати. Радіти, бо поруч з ним моє життя І воєдино вже об'єднані серця. Ці рядки лунають там де я одна, І де навік захована моя душа. Боюсь одного дня зрозумію я, Що в цьому світі лишилася сама.
2
0
19
Дива
Таємниці світла. Таємниці добра. Заховані там десь в окопах життя. Там хлопці звичайні творять дива Краще ніж міфічні істоти і божества. Ті воїни там щодня рятують життя І спокійно вони йдуть в майбуття. Страху не мають, в них чиста душа. Вони на землі тихо творять дива. Там в окопах в них мерзне рука, Але сміливо вони натискають курка, Бо після зими знову почнеться весна. Не здаються вони. В них надія жива. День за днем, вони творять дива. Їх там рятують звичайні слова. Буде вільна наша рідна земля Почнеться нарешті мирне життя.
1
0
27
Поки в полі грім
Поки в полі грім. Боже будь із ним, Поки серце б'ється, хай він не здається Хай співає він. Хай співає гімн. Встане Україна і йóму посміхнеться. Поки в полі він там, де сніг і буревій. Там, де чує бій просто звідусіль. Там, де немає він тих спокійних снів І навкруги лунає побратимів біль Боже я прошу просто будь із ним Там, де він в бою захищає дім. Просто будь із ним поки в полі бій, Щоб почути зміг переможний дзвін. Боже будь із ним, щоб побачив він, Як йдуть вороги з нашої землі. Вклониться йому ненька Україна. Розцвіте на світі наша Батьківщина.
3
0
51