PRO
Анна Топтун
@Toptun_Anna
Пишу от души и то, что чувствую. Иногда, чтобы найти ответы, а иногда, чтобы спастись
Блог Всі
Вопрос
Цікаве, Думки вголос, Питання
3
4
104
Книги Всі
Вірші Всі
А він там десь...
А він там десь на лінії фронту. Десь там за тим горизонтом, Де місто вважалося портом, А нині пишуть вірші про помсту. А він там десь, де з неба ракети, Де не встигають збирати букети, Де вороги стріляють із градів І лиш чути свист від снарядів. А він мріє матір свою обійняти, Почути сміх свого немовляти, А чує там лиш курок автомату Та як десь там кидають гранату А він там десь на лінії фронту За Україну тримає там варту Знає, на нього вдома матір чекає Захисту для нього у Бога благає
2
0
151
Стомлені очі
Кожного дня і кожної ночі Я ваші бачу стомлені очі. Воїни живуть в полі пшениці Там край села біля криниці. Бачать смерть кожної днини. Там на кожному кроці могили. Там грім над головами лунає. Він звідусіль. Він не минає. Грім там лунає щодня і щоночі Сну не бачать ті стомлені очі. Не мають перерви воїни там. Вони за нас ризикують життям. Там повсюди минулого тіні Дарують силу цілій країні А воїни нині бачать події Які щодня руйнують надії Герої бачать всі ті жахи війни Про які колись розповідали діди Захист дарують і свободу родині Дякую щиро вам. Слава Україні!
2
2
128
Тривога
Тривога тепер в наших серцях Там біль та неймовірний  страх За тих, хто нас захищає в полях За тих, хто приходить у снах. Цінувати  своє навчились життя, Коли під сирену біжим в укриття. Зрозуміли, що є існування мета Після війни відбудувати міста Інколи буває пробігає думка одна, Що тій війні немає ані краю, ані кінця. Проте в сильних серцях надія жива, Що мир повернеться в наше життя. Коли пролунає остання з війни новина І усвідомим, що остання тривога була. Почує весь світ, що Україна Перемогла. Святкувати почнем. Закінчилась війна.
3
0
109