Анна Топтун
@Toptun_Anna
Пишу от души и то, что чувствую. Иногда, чтобы найти ответы, а иногда, чтобы спастись
Блог Всі
Вопрос
Цікаве, Думки вголос, Питання
6
4
111
Книги Всі
Вірші Всі
Темні часи
Ви десь там далеко в пітьмі. Біль і страждання цієї війни. Сльози змарнілої навіки душі. Тіні тих, хто ходив по землі. Загублені на початку весни Тепер блукаєте в полі самі. Загиблі у муках України сини Приходите тепер лиш уві сні. Надія хай лине і щасливі думки Наповнюють куточки твоєї душі Віра у перемогу живе в ці часи І про мир на Богом даній землі. Там, де вже не співають птахи. Там, де ніхто не радіє весні. Хай посилиться віра там назавжди, Що скоро мирні настануть часи.
4
0
113
Проклята зима
Слізьми омита вся земля. До небес здіймається душа. Завжди панує тут тепер зима. Вже Богом проклята війна. Бо невинних зупинилися серця, Коли в наш дім постукала біда І в боротьбі закінчилось їх життя. Їх назавжди вже забрали небеса. І сльози ллються без кінця, Бо поруч коханих вже нема. Цих ран, незагоять вже слова І біль невчухне, поки йде війна. Лиш про одне молю я небеса, Щоб закінчилась вже ця війна. І ми змогли почати все з нуля, А перемога зігріла наші всі серця
3
0
159
Що таке кохання
Господи, скажи, що таке кохання? Чи то щастя, чи то страждання? Все життя одну людину лиш чекати, Щоб щасливою навіки стати Надію мені боюсь все не плекати, Що зможу колись закоханою стати. За обрій поруч з ним щодня літати Та про кохання один одному співати. Боюсь не зможу себе я показати, І своє серце комусь подарувати. Радіти, бо поруч з ним моє життя І воєдино вже об'єднані серця. Ці рядки лунають там де я одна, І де навік захована моя душа. Боюсь одного дня зрозумію я, Що в цьому світі лишилася сама.
4
0
130