crazy sugar
@Tory1
• ♥looking for comfort♥ •
Блог Всі
Назовні/всередині Розділ 1. Назовні
Цікаве, Різне
4
44
Книги Всі
Вірші Всі
Дощ
А за вікном самотньо накрапає дощ, Він гра свою мелодію спокійну, загадкову, І мокрі давно стали дороги темних площ, То дощ розповідає історію казкову. А за вікном все холод і голос злих людей, І, певно, вже немає правдивих за порогом, І серце вже давно забрали із грудей, І вуличне повітря давно вже стало смогом. А за вікном все тихо мелодія лунає. То дощ свою історію мені розповідає. І тихо навкруги і люд більш не говорить, Лиш я та дощ, що пісню все заводить.
3
0
440
Поза світом
Мені розповідала ніч про спокій поза світом, Де не ступала ще страшна людська нога, Де ліс і води ще співають із спекотним літом, Де вільна ти, твоє майбутнє і душа. Вона розказувала як там світить сонце, Яка там тиша, гори, світло і вода, Як там приємно подивитись на живі простори, Як любить місце це вона й зима. Вона так мрійно і спокійно говорила І не змовкала, доки сонце не прийшло, І світло та безмежну втіху породила, Цікавість і любов, допоки сонце не зайшло.
2
0
420
Ніч
Іду у ніч, допоки зорі проводжають у дорогу. Сміється місяць і посміхається вода, Життя іде, і світло пропускає темінь до порогу І одиноко спить червоная, як кров земля. Іду у ніч, в обійми темні і холодні Допоки усі сплять, але вперед іду лиш я, Іду, допоки тут і зараз ще моє "сьогодні", Дорогу бачу лише я та ніч моя. І стежка все петляє в темінь лісу, І ніч гукає за собою вслід, Уже "сьогодні" опуска свою завісу, А темінь лісу стане як холодний міцний лід.
4
0
339