PRO
crazy sugar
@Tory1
• ♥looking for comfort♥ •
Блог Всі
Назовні/всередині Розділ 1. Назовні
Цікаве, Різне
3
41
Про нове
Новини
5
2
63
Думки вголос, Різне, Особисте
4
10
63
Книги Всі
Вірші Всі
Небо
Птахи летять, коли приходить час, І люди йдуть, коли захоче того небо. Чи, може, просто щастя не для нас, Чи, може, просто люди інші нам, буває, треба? І час летить, так швидко й непомітно, Летить, як вітер, і промина життя. Чи, може, просто ми постійно хочем літо? Чи, може, нам набридло те сумне буття? Буває, тиші хочеться, її ж нема ніде, А треба сонце - хмари закривають ясне небо. Отак воно завжди: життя все йде та йде, А люди молять за удачу й кидають монету. «Орел? Та певно, що орел, ба, ні!». Орел престижно, орел літає в небі, А кожен з нас хотів би мати крила у житті Літати десь далеко хотіли б всі, далебі. Та ні, ми люди, не орли, на жаль, Не полетиш далеко в небо, не змахнеш крилом. Отак живи, лиш дві руки й ноги тримай І про життя птахів напишеш, певно, третій том.
3
0
344
Дощ
А за вікном самотньо накрапає дощ, Він гра свою мелодію спокійну, загадкову, І мокрі давно стали дороги темних площ, То дощ розповідає історію казкову. А за вікном все холод і голос злих людей, І, певно, вже немає правдивих за порогом, І серце вже давно забрали із грудей, І вуличне повітря давно вже стало смогом. А за вікном все тихо мелодія лунає. То дощ свою історію мені розповідає. І тихо навкруги і люд більш не говорить, Лиш я та дощ, що пісню все заводить.
3
0
356
Поза світом
Мені розповідала ніч про спокій поза світом, Де не ступала ще страшна людська нога, Де ліс і води ще співають із спекотним літом, Де вільна ти, твоє майбутнє і душа. Вона розказувала як там світить сонце, Яка там тиша, гори, світло і вода, Як там приємно подивитись на живі простори, Як любить місце це вона й зима. Вона так мрійно і спокійно говорила І не змовкала, доки сонце не прийшло, І світло та безмежну втіху породила, Цікавість і любов, допоки сонце не зайшло.
2
0
329