Весь світ заснув...
Весь світ заснув, накритий синім пледом, Солодким сном, що пахне медом. Духм'яними снами житимуть люди, Які шепотітимуть їм "все добре буде''. То солодка брехня, заспокійлива, тиха. Всі знають — приведе вона до лиха. І вірити їй — то не важко, А розплутати потім тяжко. Ніч сипле зорі, сни тримає у руці. Проспали б так хоч місяці, Марячи майбутнім нездійсненним, Та чи є воно благословенним? На обрії сонячне проміння, Впала роса на каміння. Сховались всі слова в траві — Нема вже часу для брехні. Неправда хай живе у снах, А істина не вмре в думках.
2017-12-10 20:56:02
8
0
Схожі вірші
Всі
Пора нахлынувших надежд
Устаю сегодня рано Без кошмаров и тревог, День начну без одеяла Улыбаясь небу полных облоков Обниму своего друга , Что на подоконнике взгруснул , Прошептав ,что скоро лето дружно , Обязательно к нам в гости сможет заглянуть. С ним и множество событий Впереди ждёт только смех , Разве можно одним мигом Передать всю радость от поры нахлынувших надежд.
47
11
2036
Я тебе по-справжньому кохала...
Я тебе по-справжньому кохала... Так, неначе зовсім не жила. І тобі лиш серце відкривала, Я тебе кохала, як могла. Я тобі всю душу і все серце, Все віддам, ти тільки попроси. Я тебе кохатиму до смерті, Я з тобою навіки і завжди. Я тобі відкрию таємниці, Все, що маю — все віддам тобі. І поля, і чистії криниці, І прекрасний спів тих солов'їв. Я тебе по-справжньому кохала, Весь свій час, я віддала тобі. Я була наївною . Не знала, Що не брешуть тільки солов'ї.
42
15
1882