FACE DXWN
I'LL SHED ALL THE PAIN ON EVERYBODY, I'M SO WORN OUT THAT I'M READY TO DIE OUT OF THE BLUE, You think this shit is funny, I'll get everything new, IN THIS LIFE - I'VE ALL THE MONEY, Brakes for the wimps of life, I don't worry 'bout shit, Wallet is my liver, and all bitches is a knife, How many ain't get up off your knees, Anyway I'll throw you below my level, Yeah, Look in the mirror and then you'll see your main rival, I wiped the thoughts of suicide off the face of the earth, I was in my thoughts with me and myself, Aye, HEALTH AIN'T INFINITE, IT ALSO HAS AN EXPIRATION DATE... Use any weapon against me, anyway I've a knife in my pocket, I know that the psyche is already broken, Continuin' the path to fillin' my wallet, Yeah, I GET MONEY PRODUCTIVELY, Death is the following goal after sadism, I'll shed some blood from my veins, then I will enjoy vampirism, The tool for cutting veins will be my blade, I know how these actions will end and know fate, In childhood I thought that I would live happily, But I was disappointed in life from the beginnin' of school an' adulthood, Fear of death turned into thirst, ALL THIS LIFE IS SICK AND CURSED... I know everyone would love to see me dead, You wanted to kill me, but I will kill myself first, Empathy is what I lost, aye, I don’t trust anyone, I have lost faith, I make killings and I know their price, aye, The first ones who left my life are liars, I still see bruises from my scars, Why do you think I'mma maniac? I hurt those who deserve it, MY LUNGS IN BLOOD FROM INSIDE, Fuck... Want to learn good luck tactics? I'll enlighten you, luck is a bitch and this is the end, In front of her you will be face down, I have been killed many times and I WON'T SURVIVE AFTER ANOTHER DECEPTION FOR THE SAKE OF PROFIT...
2020-07-03 05:01:56
7
0
Схожі вірші
Всі
Question 1?/Вопрос 1?
The girl that questions everything,is a girl that needs many answers.She wanders the earth trying to find the person that can answer her many queries.Everthing she writes has a hidden question that makes her heart ache and her head hurt.She spends days writing sad story's that she forgets her sad life.Shes in a painful story that never ends,she's in a story that writes itself.The pages in the book were filled ever so easy,because her heart wrote it for her.She spent her life being afraid,that's what made it so boring.Finding her passion was easy,but fulfilling it was the hardest part of all.Her writing may be boring and sad,but it's what keeps her sane. "She had all the questions in the word,and he had all the answers." Lillian xx
45
8
5178
Недоречне (UA)
жодної коми читай як хочеш бо мені байдуже я поет *** я поет тож спалюй все що було до мене минуле — нікчемне бо не існує я поет головний поціновувач твоїх забаганок пізнаю тебе і настане ранок коли ти більше не знайдеш ні мене ні моїх речей я поет тож закохаюсь у самий недоречний час з'явлюсь на твоєму порозі, увімкну джаз і спробую залікувати усі твої рани внутрішні відкриті або навіть рвані а потім просто видалюсь геть бо так хочеш ти я поет тому в мене жодної причини запам'ятовувати якісь адреса там де я був — мене не знайти хіба ж то не у тому краса? тому ми ніколи не програємо це знову я поет тож запитаю тебе про улюблену каву останню прочитану книжку і від чого у тебе безсоння я поет тож можеш відкрито про усі емоційні безодні я поет обожнювач невиконанних клятв що випливають у безмовні драми де слова вже до чорта до рами але потім відбиваються у твоїй голові голосами і не дають спокою я поет тож жонглюю цими дарами може маю талант від народження а може пишу від суму ночами я поет тож наповнюйся моїми речами поглинай мої всесвіти сьогодні за дешево а може і даром проти не буду я поет тож з головою пірнаю у смуток рахую зірки поки ти рахуєш добуток і відчуваю себе трохи інакшим от і все я знаю що ніхто нікого вже не спасе я поет тож ігнорую усі застереження пропускаю крізь себе всі твої твердження не замислюючись чи є в них хоч крихти правди бо я маю себе мені потрібно мати я поет що ніколи не підвладний течіі бо нічий ігнорую навіть свою самобутність бо вона маленький ручій і взагалі — вода повірю у щось — прийде біда я поет тож хочу — не ставлю коми а хочу — увійду у кому в надії зануритись у інші світи якщо загубиш мене то просто зітри із себе бо десь там мені краще я поет тож іноді благаю вимкнути сонце щоб настіж відкрити віконце і насолоджуватись темрявою зовні і у середині себе не хочу нічого світлого відійди від мене я поет тож насолоджуйся мною поки я поруч поки мені є що тобі розповісти бо я прокинусь і захочу залишити все без єдиної вісті я поет з вічно холодними блідими руками цілую тебе своїми губами с присмаком відчаю і зеленого чаю я поет я ніколи не закінчую тому не програю ні тобі ні життю я поет тож зривай з мене одяг але ніколи не побачиш роздягнутим в мене є шкіра та купа дивних сенсів що дуже стягують та з яких я не можу вирватись ти не допоможеш я поет з дуже поганим кровообігом та в цілому з втомленим виглядом можеш слухати мене або ні: мені все одно не стати прикладом у поезії хоча марную на це вже не перше життя і вічно забуваю на чому я зупинився і чому не зупинилося серцебиття але все одно продовжу розкидувати тут занадто недоречні речі ... тому нагадай я вже казав тобі, що я поет, до речі?
46
5
2033