ZhaMar
@ZhaMar
Шо дивишся? Читай!
Блог Всі
ЗЕЛЕНСЬКИЙ НОВИЙ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Питання, Новини
4
7
66
"МАРИЯ! ЗАБЕРИ МЕНЯ ОТСЮДА!"
Новини, Потрібна допомога
38
Я боюсь жить вечно... почему?
Різне, Думки вголос, Цікаве
52
Книги Всі
Вірші Всі
Страх
Я бачу душу, що пробачає страх, Що ходить по дощу у темну нічку. В якій сердця на різних берегах, І словами ніяк не перейти ту річку. Я бачу особистість! Що без покращення живе, Але життя - це швидкість. І людство швидко гине... Я бачу, як страждає кожний, І бога молить про добро. Але кожний із нас каторжний- Проколює іншому ребро. Я бачу страх, що людство огорнуло, Що зберігає, і руйнує нас. Чорна смерть поглинула, І ми опинились біля кас.
3
0
350
Куточки душі
Десь в найглибших куточках душі Моє сердце шукало щастя Шукало вуха не глухі, і очі не байдужі І весь вечір душа чекало гостя... Якого не знаю ні я, ні ти. Він не прийде до мене на чай, Не загляне під всі кути І не буде просити пай. На річці шумлять комиші; Качки зі своїми каченятами Мої фарби не такі дорогі, як ці розкоші Не можу осягнути своїми оченятами... що ти приїдеш в це село, де день без ночі ніщо. Ох, мій дід Мікеланджело! Ніколи не бути мені як ти, хіба що... Я чекаю тебе, бо ніколи не бачила По справжньому не вірила в тебе. Я настільки за тобою скучила Що сама заневірила себе.
1
0
326
Двоє в одному
Одне горе на двох Вже згинаються плечі Та пробачить нам бог. Є важливіші речі... І музика сумна, І ти на плечі... І хитнулася струна Твої очі дивляться в ночі... Як жили, вже жити не будем Розлучимось, пройде життя. Один одного забудем, Позабудем те серцебиття. А навіщо? Як без нього жити не можем? А чому розійшлись дороги? Думали, за час позабудем Та Наші лікарі ліків не винайшли... Одна проблема на двох І одне питання... Ми звичайно з різних епох. В чому суть нашого існування? Одна проблема на двох. Два дурня зустрілись! Розійшлись, помирились вдвох, Один до одного тулились. Два дурня, Закоханих в життя. Зупинилась пісня, Закінчилось прокляття... Лиш прикро що роки пройшли, Зосталося кохання. Та в душу кожного ввійшли Скрізь найжорстокіше мовчання...
6
0
439