Anataya Vella
@anna_karbinova
Я полечу, напевне знаю, полечу!
Вірші Всі
Летіла чайка...
Летіла чайка над дніпровською водою; Летіла й бачила, як двоє в самоті В спекотний день під липою старою, На гойдалці високій, на горі... В палкім цілунку свої душі злили, А потім обіймались, говорили... Про що? О, не розчула до пуття! Пташине тіло, сповнене життя, У блиску сонця ніжного проміння Парило легко, плавно, гладко, вільно! Й ті двоє в ніжнім вирі забуття, У дивну мить любовного томління, У спалаху палкого почуття... Втішались: на безлюдді так спокійно! Лише бджола, траплялося, гула...
0
0
120
Останній день весни
Останній день весни. П'янкий тріумф травневий. І ясне сонце, й дощ рясний У час той полудневий Завітали... У гості в гущу лісову На виступ над рікою, Де разом на землі Лежали... ми з тобою, І тремтіли. Трималися за руки та хотіли... Хотіли назавжди отак лежати Та одне одному багато розказати. Поки кліщі ховалися в траві, А шершні цілувались так завзято, Ти ніжність розливав свою в мені... Так лагідно водночас й так затято Леліяв мої руки, обіймав, Своє лице моїм волоссям оповивши; Мов соловейко, ти тоді мені співав, Свою голівоньку в моє плече втопивши. Цей ліс прекрасне бачив у віках: Наша любов його не дивувала, Проте ті миті, що описані в книжках, Живому лісові ми знову нагадали. Цей ліс тепер мені назавжди вірний друг, Бо він мої секрети в своїй гущі Сховав навіки від усіх недуг, Що так мене страшать - болючі й злющі..!
1
1
63
Буденність
Буденність - це вона вселяє в мене сум, Катує день за днем сміливі поривання... Щодня я чую цей облудний глум: Відлунюють пороки, мов гадюк сичання. Марную час я між нечистих масок. Чи за личинами ховаються дива? Боюсь, що загублю себе в одній з цих пасток... Тримаюсь ледве вже, однак іще жива... Моя душа пригнічена в неволі! Бо там нахабність - це те саме, що й мораль, Бо там невігластво - то нагорода долі, Бо доброта там викликає жаль... Чому я мушу гнити разом з вами? Ви до землі "ростете" з кожним днем. Я ж пориваюсь у високі брами, Я прагну бруд мерзенний обпекти вогнем! Своє життя не дам я на поталу: Звільнюсь від гніту ваших темних сил! Для когось стану пеклом, а для когось - раєм, Бо налаштую твердо хід своїх вітрил!
0
2
56