Ari
@arneberg
Книги Всі
Вірші Всі
Хімія душі
хімія - це ж не тільки про отруту, це є життя, що в нас тече. неначе серце пульсує крапля ртуті, що від заліза вже нікуди не втече. дитинства спогад - соняшників поле, це нескінченне море щастя і тепла. тепер вони - барій родіціонату кола, нагадують домівку, де б я не була. а солі купруму немов то любої бабусі очі, такі ж яскраво-сині, неначе небосхил вони виблискуюють як темна сукня ночі, яка прикрашена мільйонами світил. усі ці спогади - вони завжди з тобою їх дзеркалом відображає кут душі. вони - не привід огорнутися журбою, вони - спасіння від усіх дощів.
3
2
95
Перший сніг
потяг несеться вперед, усе швидше і швидше. за вікном листопад. сонце виходить все рідше. сьогодні перший снігопад. і ми радіємо як діти. і дивно, що відчуваючи мороз, може так душа горіти. мільйонами діамантів, що мерехтять у світлі ліхтарів, розтанув вечір на вустах, і холодом глибокі спогади зігрів. занурюєшся в них, як в темне небо вдалині, вдихаючи реальність як мить солодку уві сні кружляючи у танці, сніжинки падають униз неначе тисячі зірок, вони все шепчуть: «людино, стій, спинись. постій хвилинку, подивись угору, відчуй себе маленьким знову, бо тільки наодинці із собою, дивлячись на нас, ти поринаєш у магічний, залишений в дитинстві час»
3
2
95
Каринтійська ніч
тшш.. прокинься… а тепер замри ти чуєш це? чи поки ні? ходім зі мною, ще є час, поки обійми сонця не зустрінуть нас. тепер ти чуєш? це ріка шумить. вона, немов дитина, все кудись біжить, її стрімкий потік збиває все довкола з ніг, несе життя вперед, на зустріч всіх людських доріг. а підведи-но очі… вражає, так? це гори. могутності символ. вічності знак. їх краса затамовує подих, а величність п’янить, змушує в собі усі глибинні почуття збудить. лягай зі мною поруч. не бійся, ніхто не бачить нас. ніч - це таємниця, яскравих зірок час. поглянь у нескінченність, торкнись своїх жадань, адже саме серпень - місяць здійснення бажань. вже перші промені лоскочуть ще сонні квітки на дворі, їх півень радо зустрічає, десь там, далеко, угорі. не бійся, я не зникну. я прийду знов, як кожен день впродовж цих літ, щоразу поринаючи з тобою в незвіданий яскравий світ.
2
0
103