Dmitri Lokashincofe
@dmitri_lokashincofe
"Усе треба піддавати сумніву. Питливий ум-запорука успіху."
Блог Всі
Вірний шлях
Думки вголос, Цитати, Цікаве
10
2
262
Порада дня
Думки вголос, Цитати, Цікаве
10
263
Відверто про приховане
Думки вголос, Цитати, Цікаве
12
4
282
Вірші Всі
Все є я
Все є я, я є все- Головний життя закон, Слухай своє серце, Життя не витрачайте на айфон. Ти і світло, ти і темрява, Все підвладне творцю, Життя земне складне, Жити "легко" негіднику. Час - життя сировина, Все має кінець, В інтернеті шахраї Прочитає швидкий "писар". Тільки думаю я Свій час усьому, Усі негаразди долі Я з усмішкою прийму. Все є я, я є все, Життя Земна мила, Коли в серці кохання- Не страшна й сума. Якщо час прийде Мені загинути у бою, Я в Душі Світло кохання Назавжди збережу.
18
6
205
Без тебе
Як же мені тебе не вистачає, Я забув, що таке спокій, У серці сумно туга завиває, У тиші чую я голос твій. Я годинами дивлюсь твої фото І заходжу в захопленні в транс, Став гірше жити ідіота, У моєму житті порушено баланс. Лише в тобі мій потік натхнення Я живу на твоїй частоті, У мене лише тобою осяяння,, Я в тобі потонув красі. На душі без тебе самотність Збій у життя, у душі, у голові, Без тебе мені і жити щось не хочеться, Ніч приносить усі сни про тебе. Без тебе не йде просвітлення, Без тебе світло на небі згасло, В організмі піднявся тиск, Без тебе у житті повний отас. Упаду перед тобою навколішки, Як Богиню тебе піднесу, У мене в голові виверження, І трісне як осину в грозу. Не страшні мені будь-які пророцтва, На Землі життя не те, що в раю, Мені побачити тебе дуже хочеться, Більше за життя тебе я люблю.
14
0
225
Вибір людей
Як багато різних думок у цьому світі, А злості ще більше у людей, У брехні загрузли всі тілі ефіри, Вороги стали схожі на "друзів". Звичайно все я серцем розумію, Програма для душі своя дана, На Землю не приходять душі з раю, Щоб до раю потрапити Земля душі потрібна. Є світла, є темна програми, Тут кожна душа Творцю важлива, Всесвіт шле часто "телеграми", Щоб досвід на всі сто вона пройшла. Є вибір для людей свободи волі Але в рамках виміру Творець - Створив ілюзію нерівності та болю, Назвав її грою земних овець. Не кожна душа прагне до раю, Іноді душі приємний інший погляд, І темну програму виконуючи, Все на своєму шляху скидає до пекла. Всі на Землі грають свої ролі, Усьому прийде коли не будь кінець, Немає для душі страждання з неволі, Є карми меч – і ти його коваль.
14
1
210