Блог Всі
Думки вголос, Різне, Особисте
12
13
238
Думки вголос, Різне
11
2
185
Думки вголос, Різне, Цитати
11
3
251
Вірші Всі
Відсутність
Відсутність - перетрощить ребра, А тятива у луці - нерви, Натягуєш - пускаєш стріли, У плід кохання недозрілий. Ламаються крихкі судини, Я знаю це, так буть повинно, Бо сил - як у сухій билині, Носи любов свою у бинті. Вже вибухають капіляри, Потужністю у кілька акрів, Чи можна скласти воєдино, Щось з м'язів, де усе прогнило?
15
7
104
Бриз
А очі - морський бриз твої На дотик шкіра мов шифон, Напевно сон, або зразок На тій стіні, що це любов. І м'який пензлик у руці, На полотні, виводив рух Не змив його ущух і дощ, Посеред площ, на висоті. У голові - зайві слова, Про майбуття спитати час, Та не для нас перестороги, Терну розлоги на шляху, Не на заваді нам. Не розповім вітрам лихим, Колись чужим був ти мені, Без імені, здававсь байдужим.
12
1
98
Очі у тебе горять
Очі у тебе горять, Що там у тебе в руках? Певно, свої почуття, Думав, що заховав - ненадійно. Там, глибинна печаль, Ставить свою печать. У той нелегкий час, Виріс стальний каркас - з мрій то. Іскорки у очах - Ти не передбачав, Бідне сумне дівча, З розумом покохав надзвичайним. Тільки у тому суть, Ту мрію неземну, Крильми пригорнуту, Знаю, що не забув - погукай - но.
14
4
89