Блог Всі
Цікаве, Думки вголос, Різне
10
3
424
Думки вголос, Різне
9
370
Думки вголос, Різне, Питання
7
15
610
Вірші Всі
Па-па
І розчинитися у сліз потоках, І щоки пестити намоклі, Долонею втирати обережно, Щоби не викликати нищівну пожежу. Просякнув сіллю кінчик язика, Якраз бракує свіжого ковтка, Я на межі, від дихання твого, Та без повітря не горить вогонь. Не проводжай, не треба, поцілуй, І не кажи заїжджене "люблю". Обійми ще доречні, емоційний шквал, "До понеділка"- знову я кажу: "Па-па!"
8
0
284
Закохалась
Закохалась у слова крижані, У відчужену поведінку Гаряче серце Теплі долоні Все ще у тому полоні, І крізь скельце Рожевого відтінку, Відчуватиму губи чужі. Не твої. Золожено у сутності Триматися подалі Від долі. І видихну поволі, Свої мрії віддали, За вітром ідеї пусті, Надлишки пристрасті.
8
0
92
Один з моїх
Один з моїх, улюблених, контактів, Вже забуваю, як же тебе звати, Немає фото на столі, у рамці, Усе життя вмістилося у ранці. І зранку всі спішать по своїх справах, У тебе як? Мені все ще цікаво. Не зрадив чи усім тим своїм звичкам? Надворі сніг. Згадай про рукавички. Знов за кермо? Чи встиг попити кави? У метушні, як завжди, часу мало. Та залиши свої сліди акрилом, Німі слова велику мають силу.
15
8
125