Вдова
Були жарти та пісні, Були розмови до світанку. Але в невдовзі і його не стало! У свої девятнадцать років ховала. Того, хто був підтримкою і надією. Завжди приходив та виручав. Коли йшов забрав усю весну та спів пташок. Прохожі її прозвали вдовою. Бо, та завжди була увібрана в усе чорне. Хтось венив її у всіх гріхах називаючи Відьмою. Деякі, намагалися виправдати кажучи, що таке життя. Лиш вона знала, як було все насправді. І забере з собою у могилу. Всі таємниці та біль, що переживала на протязі всього життя!
2023-02-27 12:45:32
2
0
Схожі вірші
Всі
ثورة تطور -
يا رفاق البرنامج بالأصل باللغه الروسيه لأن من الواضح ان مطوره روسي انا الحين بتوجه للحساب الرئيسي بالبرنامج و اطلب منهم يسوون سفراء و بعض التعديلات و اذا ردوا علي اعطيكم اسم الحساب تروحون تطلبون منهم بعد، ممكن يسمعون لنا لأننا كثار البرنامج لا يدعم التعليقات بين الفقرات التصويت يكون عالروايه كلها اظن ؟ و اتوقع باقي التفاصيل بسيطه بالنسبه للواتباد عطوني كم ساعه اخلص واجبات المنزل اللي علي و برجع منها كثير ايمن كلب ذا مارح يخليني اترك البرنامج و ينتصر هو، زائد ان كثار قالولي كلام خلاني احس بالذنب و منكم اللي قفل حسابه و هالشي حزني جداً اهم شي اني فضحت السفراء و ايمن عشان الكل يعرف حقيقتهم 😂💕
98
44
4037
Полум'я життя
Взлетить жарптицею в небо, Серед зірок замерцає... Якщо душа палає, Плумья у серці не згасає. Якщо здається що гасне, Треба жити ще краще. Полум'ям не можна у порох перетворити, Полум'ям цим можно лише душу зігріти. Можна ще краще палати, В очах вогонь віддавати. Полум'я твоє нізащо не погасне якщо є мрія, Любов та віра.
46
13
1056