"Ні перед чим в житті не зупиняюсь"
Ні перед чим в житті не зупиняюсь, Життя ламало, але я стою́, Як щось роблю́, то ні за що не каюсь, І за́вжди ко́мусь руку подаю. Багато планів втілити я мрію, Твори́ть добро́ – його бракує всім. Душею я криви́ти не умію, І білкою кручу́сь передусім. Іду до мрій… Є па́лиці в коле́сах… Життєвий млин продовжує молоть, Зустрів я їх в усіх життєвих пле́сах, Та нищить їх стрімкий коловорот. Я хочу бути у житті потрібним! Як Фреско, бути мудрим, та важливим. Людей повчати, змінювати світ! Я хочу стати тим, ким завжди я хотів. Без драм, тривог, складної боротьби! Вже стати тим, ким завжди я хотів. Простим та щирим, відданим собі!
2023-08-13 21:44:45
14
3
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (3)
Олег Шаула
Не думаю, що є потреба в такій кількості вказаних наголосів, коли ритм все одно нерівний. Кривити не умію - тут між наголосами 3 склади, тоді як в минулій римі втілити я мрію - 2. Наголоси допомагають читачу відтворити ритм за задумом, в чому задум не знаю, може ви собі під час написання придумали хитромудрий спосіб читання вірша, але інші його не знають, вони читають вперше.
Відповісти
2023-08-13 22:31:23
Подобається
Честер Фінч
Що це означає? Це 11:1🤔
Відповісти
2023-08-14 19:27:15
Подобається
Lexa T Kuro
Моя тобі повага👏👏👏 Класний, щирий, сильний вірш! Так тримати! ✊👍🙏 І я вважаю, що ти на своєму місці! Бо не знаю, хто там і як думає.., але ти перший поет, кого я зустріла на цьому порталі, і саме твоя поезія з самого початку змусила мене тут залишитися. Дякую тобі 🙏 Ти, навіть не знаючи цього, але вплинув на багато моїх рішень. Бо саме такі люди, як ти, надають мені віри, що в цьому світі є ще, за що боротися. Дякую, що ти є.🤗☀️Сил тобі, удачі і натхнення!
Відповісти
2023-08-16 13:52:42
1
Схожі вірші
Всі
Минутой мечтания :)
Я мнимо расскажу тебе о прошлом И заберу кусочек шоколада Рассказ уж будет длиться долго О том ,как было тяжело сначала Наверное это для тебя не важно Спрошу себя, а ты хороший ?) И почему же стоишь рядом Даря улыбку лишь прохожим Мой телефон звонит мне чаще , Чем слышу твой прекрасный голос Аккорды струн во взгляде малость, Когда увижу тебя где-то снова Про свои чувства смолчу вовсе , Чтоб не будоражить просто взглядом , Хватает только вкуса кофе Лишь думать о тебе минутой мечтания .
40
11
2386
Я і ніч
Поїзд падає в ніч. Це-останній ліхтар. Я і ніч. Віч-на-віч. То морозить. То жар. Ти вже, певно, заснув, Ти подушку обняв. Ти мене вже забув. В тебе тисячі справ Я від тиші глуха. Від мовчання німа. Я одна. Клич- не клич. Я і ніч. Віч-на-віч.
105
8
13463