Що не так з цим світом?
(18+)
Я - цинік, що мені до світу сього, Пасуть цей натовп пастирі - нехай собі пасуть; Але мене втомили злочини, що творять в ім'я Бога, І вся та маячня, що іменем його несуть. А щоби індивід не вештавсь сам по собі - Його обстригши, в стійло загоняють, роблячи безликим... - Дивись, вівця, ми пастирі є добрі! Худобу приносимо у жертву тільки по святах великих! Мільйони тих овець життя позбавитись готові І йдуть туди - куди ведуть сліпі поводирі; Це ж честь - бути зарізаній вівці або корові Й чекати мовчки - поки тебе розпнуть на вівтарі. Якби Отець так довго не терпів, Якби не панькався, немов з дітьми, із нами - Давно б вже світ цей у вогні згорів Із вівцями безмозкими, і пастирями, й псами. Других же інша дурість насочила до кісток: Царі природи - ми, галактики кумири!.. Людина - це маленький, завжди чимось незадоволений бог, Який відповідальності не має і ні в чім не знає міри. Ці боги все руйнують тільки без упину, Як тії, що не знають в щоб іще пограти, діти; Загадили уже одну планету ці тварини, Лишилось - тільки Космос засмітити! Людяність - нуль, духовність теж відсутня, мов навмисне, А рівень розвитку - ну трохи стада вище; Ви наведіть спочатку лад в своїм суспільстві - А потім грайтеся в богів та ріші! Ти дивишся на них, немов на стадо віслюків, І чи то сльози, чи то сміх тебе готові розібрати; Нащо Отець вам дав свободу вибору й мізки - Щоб ви могли між Гіршим і Найгіршим обирати?! І стадо буде мекати весь час: - Ну де той шлях? Нам треба пастиря найліпшого - щоб путь вказати! Творці незграбні кричатимуть: - Не треба нам того Поводиря! Самі собі ми зможем раду дати! Як завжди, помилятимуться ті і ті - Не варто шлях якійсь невідомий шукати; Шляхів для розвитку - як зір на небі золотих, Потрібно тільки вміти кращий з них обрати! Отець - тут Бог Ріші - мудреці в індуїзмі
2021-05-20 08:09:23
4
4
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (4)
Velles
Прям крик души, но боюсь он утонет в нежелании видеть, слышать и думать
Відповісти
2021-05-20 17:08:28
1
Andrii Katiuzhynskyi
@Velles Тот, кто не хочет слышать - тот и не услышит, увы ему!
Відповісти
2021-05-20 17:18:47
1
Andrii Katiuzhynskyi
Дякую!
Відповісти
2021-05-21 11:34:40
Подобається
Схожі вірші
Всі
Нарисую солнышко :)
Нарисую тебе яркое солнышко Оно будет светить когда грустно Освещая тёмные комнаты , Одиночества твоего уголка звука... Даже если окажется за окном дождик, Ты не будешь один словно сломлен, Оно будет светить лишь напротив Теплотою уюта мнимой заботы Может это какая то мелачь Или просто светлый рисунок , Но он все ж нарисованный мною Для тебя от приятного чувства ... И лучами жёлтых карандаша линий , Коснусь твоего уголка глазок , Чтобы перестал хмурится криво От нахлынувших эмоцией красок Как подарок пусть станет взаимным , Без излишних слов предисловий Моих крепких объятий визита Нежноты оттенков жёлтого тонна ...
42
1
2746
Я тебе по-справжньому кохала...
Я тебе по-справжньому кохала... Так, неначе зовсім не жила. І тобі лиш серце відкривала, Я тебе кохала, як могла. Я тобі всю душу і все серце, Все віддам, ти тільки попроси. Я тебе кохатиму до смерті, Я з тобою навіки і завжди. Я тобі відкрию таємниці, Все, що маю — все віддам тобі. І поля, і чистії криниці, І прекрасний спів тих солов'їв. Я тебе по-справжньому кохала, Весь свій час, я віддала тобі. Я була наївною . Не знала, Що не брешуть тільки солов'ї.
42
15
2170