Andrii Katiuzhynskyi
@Katiuzhynskyi_Andrii
Люблю поезію, іноді сам пишу вірші, подобається читати фантастику та фентезі
Блог Все
Новости
8
70
Книга
Новости, Разное
4
4
43
Переклад сонету#16 Шекспіра
Новости, Разное
6
3
72
Книги Все
Стихи Все
Зимовий вечір наодинці
Шепоче за вікном імла...- Яке знайоме слово для тебе - самотність; Вона не добра і вона не зла, Вона вказати може лише на невідворотність. Невідворотність фраз, невідворотність дій, На гірку років втрачених невідворотність; Кричи чи плач, чи тиші порадій...- Але твоя вечірня гостя - невідомість.
5
2
131
Де в світі сім живе здоровий глузд?
Де в світі сім живе здоровий глузд? Людей вбивають жадібність, егоїстичність... Я бачу - сотні мрій з'їдає вічність, Та вірити й любити не боюсь. Чи справді твої щирі намагання, Наскільки вистачить у тебе сил - Щоб істиною стали сподівання, Щоб світ таким як є ти полюбив? Хто слово скаже добре, хто утішить, Наділить мудрістю, укаже шлях? Скажи, Тресвітлий, як не стати гірше, Блукаючи по весях і світах?
4
1
212
Снігова королева
Чорняві брови-стріли, погляд крижаний, Лице - гордині маска невблаганна, Як схожа ти на ляльку з порцеляни, Чий зір такий байдужо-неживий. Твої роки - самотності кришталі, Життя твоє - нещастя й болю сплав; Та ось Господь до серця до твого любов поклав - Бо він презрів твої печалі. І серце льодяне кохання розтопило, Байдужості саван назавжди стлів; Коли поет цього вірша зложив - Снігова королева полюбила. Хай та любов, яку ти в серці зачала, Не стане приводом ненависті і зла.
4
2
247