PRO
@Last_samurai
мертвий поет
Блог Все
Осторожно, Не и Ни! Поговорим про ЭТО?
Новости, Интересное, Вопросы
41
117
389
Осторожно, причастия! И немного отглагольных прилагательных!
Новости, Отзывы и рецензии, Интересное
71
225
38101
Осторожно, глагольная рифма! Очередной занудный блог!
Новости, Интересное, Отзывы и рецензии
35
97
344
Книги Все
Стихи Все
на жорсткій дієті
голодував за тобою лісами, горами. ріками, змореними в розгублений океан. зорями в небі, буттям спотворенім: місячна усмішка - серп на покосі ран. голодував за тобою містами, селами у павутинні стежок ще невитоптаних країн. мріями, вчинками, рухами невеселими: всі фотографії вдалі дістались їм. голодував подарованими дрібницями: книгами, светрами, записами: дарма. голодомор із мовчання - такий принизливий. мов апетит булімії, яку не визнано. а в мого серця і зовсім його нема.
2
0
34
обери власний фінал
ти знаєш, що можна вигадати нового бога та навіть самому стати тим, на кого молитимуться кілька паств. написати віршовану біблію-2, де свавільні місткі цитати марним ілюзіям скинуть ментальний пас. можна пробути вигнанцем у власної вбивчої думки, бачити вихід нестерпний (проте ясний) з надто гарячих невизначених стосунків, що підсвідомо транслюють уперті сни. можна писати посвяти, допоки лишились сили на жалюгідні благання заздалегідь призупинити прощання. завжди просила, тільки покинувши гру, не спинити хід. можна забути важливе, чужою людиною без контексту стати нарешті. згубитися поміж зір, спогадів домовину закопуючи гротескно в жменях мовчання, розчинених у сльозі. можна без тями любити та в серце вганяти палі. термін залежить від волі. давай парі: день, коли я збагну, що нарешті нічого до тебе не відчуваю, стане для мене {останнім/червоним} в календарі.
9
3
172
читачеві
я вкраду тебе, хочеш? і час призупинить плин, всі годинники вмруть на останній відмітці стрілки. я вкраду тебе, хочеш? під шепіт червоних рут, під зітхання птахів, що злітають у небо стрімко. я вкраду тебе, знаєш. і серце полишить бій у відлунні судин, що знекровлено-відчайдушні. я вкраду тебе. знаєш, трапляється шанс один, задля нього цей всесвіт з орбіти ілюзій зрушу. я вкраду тебе. може, звучить це надмірно зле, бо складаю свій план з надскладних почуттєвих вражень. я вкраду тебе попри прокляття минулих ран, попри все, що не кажеш. чи скажеш (і тим ображу). я вкраду тебе. скоро. бо сил вже немає без, бо ламаю усе, що донині тримало спокій. я вкраду тебе, чуєш? і низка сумних пісень перетвориться в сміх, як зустрінемось. ну а поки "я вкраду тебе, можна?" не стану питати так: налякає контекст іронічністю привітання. я вкраду тебе. в тебе. і з безлічі поетес стану саме тією, хто звільнить тебе востаннє.
21
8
236