PRO
@Last_samurai
мертвий поет
Блог Всі
До чого тут, до біса, Джеймс Уебб? Або другий етап різанини
Новини, Цікаве, Відгуки та рецензії
12
2
442
В'язаний ренесанс червоної акули потребує патреону!
Новини, Цікаве, Відгуки та рецензії
13
3
349
Ніколи такого не було і от знову....
Новини, Цікаве, Відгуки та рецензії
12
4
423
Книги Всі
Вірші Всі
тут нікого немає
якщо запам'ятовуєш життя, варто його переводити в текст? якщо плекаєш ідеї, варто ними ділитися з невігласами? спитай себе: "де я?" ще там, де гучнішою з тез є сприйняття недошмарених цінностей? спитай себе: "хто я?" і хтось тобі відповість (руку поклавши на серце, збреше). станеш героєм without or with. та не забудь на надгробку лишити решту.
19
5
108
немодно
краватки виходять із моди [як і душевні людські відносини] хто пригадає згодом літо на присмак осені? той (наче клаптик) собі нашиє чиюсь безстрокову візу у серця свавільний клапан? спогад стягнувши на білій шиї в подвійний віндзор. [ ну а раптом? ]
26
4
154
легковажність
моя легковажність - хотіти тебе побачити. між поглядів - вічність, тому й не дивлюся в очі, є безліч причин надавати вагомих значень думкам, що тікають у сни щоночі. твоя незбагненність мене огортає водами: безцільна, безмежна, нестримна і невідома. ніде я не вмію відчути себе як вдома, крім серця, в якім опиняюся тільки потайки. крім слів, що гостріші за біль від життя протрузії, ментальних обійм, без яких ледве чутно дихаю. якби я хотіла лишитися просто друзями, можливо, уникнула б зайвого лиха, і поставила крапку в кінці непотрібних речень. пірнувши у наслідки самоомани простору, забувши про всі надскладні неважливі речі... та це було б дійсно, занадто просто.
17
2
144