Юлія Гаргат
@Yuliia_Harhat
В любові кожен стає поетом. ©Платон
Блог Все
Нова розповідь "Зимовий романс"
Новости, Интересное, Мысли вслух
1
111
Конкурс поезії=Цікавий досвід
Новости, Интересное, Мысли вслух
1
130
Новости, Мысли вслух, Личное
5
139
Книги Все
Стихи Все
Життя зовсім не малина
Життя зовсім не малина, Й навіть не солодкий мед. Там де здавалось би будеш щасливою Наперекір іде усе... З надією на зміни живеш Хочеться втікти до моря І там шукати спокій для душі. Хочется забути все, Що до цього так любив, Хочется забути місця де жив, Щоб знову зажити новим. Все до сліз не ідеально, Й таким зовсім не було... За посмішкою - біль, За словами - тишина. Життя зовсім не малина, Й навіть не солодкий мед.
2
2
167
Осінь малює барвами картину
Осінь малює барвами картину, Для кожного свою, унікальну Для кожного різну - одну Для всіх однаково - сумну... Осінь малює барвами настрій Сумний, печальний чи може домашній. Для кожного різний - бестіарій Для всіх єдиний - самотній. Осінь малює барвами затишок Якого бракує як зранку: думок... Осінню він як цілунок Зігріває навіть тоді коли немає рукавичок. Осінь малює барвами кохання Таке ж чудове, як зірка рання, Таке ж надійне як твоє торкання. В мріях вічне як чекання. Осінь вже завершила картину, Для кожного свою, уявну Для кожного різну оману Для всіх однаково - вічну.
6
2
107
Любов - вбиває
Любов - вбиває І хто б що не казав Істина одна Любов вбиває без спису чи ножа. Любов - вбиває І які б не велись бої Істина одна Любов вбиває наповал усіх. Любов - вбиває І якби не прославляли її Істина одна Любов вбиває серця всіх. Любов - вбиває І які б оди не писали їй Істина одна Любов вбиває навіть на смертному одрі.
5
2
158